Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs “Na najlepszy domek dla dzikich zapylaczy”

W celu zwrócenia uwagi na istotną funkcję dzikich owadów zapylających Fundacja Parku Śląskiego przygotowała Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. 

Obraz5

Konkurs “Na najlepszy domek dla dzikich zapylaczy” skierowany jest do grup uczniów wraz z opiekunami z województwa śląskiego. Przeprowadzimy dwie edycje Konkursu. Pierwsza startuje już 2 lutego 2018. Zachęcamy do wzięcia udziału!

Adresaci: grupy zorganizowane dzieci i młodzieży wraz z opiekunami.

Technika i materiały: dowolne. Ocenimy funkcjonalność, pomysłowość w doborze zastosowanych materiałów i ich bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska, a także estetykę i pomysłowość projektu.

Nagroda: rejs statkiem do kolonii kormoranów po rzece Kłodnicy oraz grill.

Po zakończeniu Konkursu wszystkie domki zostaną rozlokowane na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie i będą służyć dzikim zapylaczom! Każdy Uczestnik otrzyma informację o lokalizacji domku.

Szczegółowy regulamin Konkursu dostępny tutaj

Prosimy opiekunów grup o wypełnienie załączników do regulaminu i przesłanie ich na adres: Centrum Studiów nad Człowiekiem i Środowiskiem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ul. Bankowa 9, 40-007 Katowice.

Prace konkursowe należy dostarczyć pocztą/ kurierem/ osobiście na adres: Fundacja Parku Śląskiego, Aleja Gwiazd 2, 41-501 Chorzów.  Organizator prosi o uzgodnienie terminu dostarczenia prac z pracownikami Fundacji Parku Śląskiego drogą elektroniczną: fundacja@parkslaski.pl lub pod numerem telefonu: 666 031 192.

Konkurs realizowany we współpracy z Fundacją Park Śląskipark slaski

 

Źródło: https://niezadlezapylam.wordpress.com

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx