Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Adoptuj pszczoły regularnie, a otrzymasz Pakiet Pszczelego Bohatera!

Tylko działając razem, możemy zrobić coś wspaniałego dla pszczół! Dlatego już od pięciu lat dzięki akcji Adoptuj Pszczołę wspólnie dbamy, by pszczołom w Polsce żyło się coraz lepiej. Twórz z nami kraj wolny od toksycznych pestycydów, pełny rozbzyczanych sadów i łąk kwietnych, w którym na bieżąco prowadzony jest monitoring pszczół a prawo zapewnia im skuteczną ochronę. To wszystko jest możliwe. Dlatego adoptuj pszczołę i twórz z nami Polskę Przyjazną Pszczołom!

 

Na czym polega akcja „Adoptuj pszczołę”?

„Adoptuj pszczołę” to prowadzona od pięciu lat akcja społeczna Greenpeace, dzięki której tysiące osób z całej Polski angażują się w pomaganie pszczołom a Polska staje się krajem coraz bardziej przyjaznym zapylaczom. Dzięki wirtualnym „adopcjom” każdy ma szansę pomóc pszczołom miodnym i dziko żyjącym. To największy w Polsce projekt crowdfundingowy pod względem liczby uczestników - wspólnie budujemy Polskę Przyjazną Pszczołom!

Dowiedz się więcej »

 

Źródło: https://adoptujpszczole.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx