Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do udziału w programie Koalicji na Rzecz Walki z Bezdomnością Zwierząt „KASTRUJEMY BEZDOMNOŚĆ”

Tylko kastracja zwierząt, które mają swoich opiekunów sprawia, że nie rodzi się ich niechciane potomstwo, które trafia do schronisk, umiera przywiązane do drzewa lub ginie pod kołami samochodów. Tylko idąca w parze z tym edukacja i rozwiązania systemowe mogą realnie zmienić sytuację bezdomnych zwierząt, a docelowo zlikwidować problem bezdomności.Program KASTRUJEMY BEZDOMNOŚĆ może w ciągu 3 lat zmniejszyć liczbę bezdomnych zwierząt w Polsce nawet o 50%! Ale sami sobie nie poradzimy. Pomóż nam w tym. Wesprzyj finansowo lub zaangażuj się!

Dołącz do nas i zacznij działać na swoim terenie!

Nauczymy Cię wszystkiego co niezbędne, by Twoje działania były skuteczne i by stały się kolejnym ogniwem do łańcucha ogólnopolskich działań.

Nie jesteś sam!

Do naszego programu KASTRUJEMY BEZDOMNOŚĆ włączyły się już różne organizacje z różnych regionów Polski i wielu wolontariuszy. Wspólnie jesteśmy naprawdę skuteczni. Kolejne gminy rezygnują ze współpracy ze schroniskami-mordowniami, a programy opieki nad zwierzętami są opracowywane zgodnie zgodnie z obowiązującym prawem. Kolejne gminy wdrażają programy kastracji i znakowania zwierząt właścicielskich.

CHCESZ SKUTECZNIE WALCZYĆ Z PROBLEMEM BEZDOMNOŚCI?

Jeśli chcesz zainicjować wdrożenie kompleksowego programu przeciwdziałania bezdomności w swojej gminie, poniżej udostępniamy pisma i wytyczne dla gmin, które mogą okazać się pomocne w rozmowach z gminami:

Masz pytania? Chcesz się poradzić? Potrzebujesz pomocy w rozmowach z gminą?
Napisz lub zadzwoń!
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 660 452 101

Do Twojej dyspozycji oddajemy plakaty, ulotki oraz informator.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: http://kastrujemybezdomnosc.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx