Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XVIII Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego

III Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego odbędzie się w Łodzi w dniach 23-27 września 2020 roku.

Motto zbliżającej się edycji brzmi: BIORÓŻNORODNOŚĆ SZANSĄ ZIEMI”.

W Festiwalu mogą brać udział:

1. filmy krótkometrażowe (do 40 minut)  i średniometrażowe (40 - 70 minut) poświęcone przyrodzie Europy, ochronie środowiska naturalnego, koegzystencji człowieka ze światem przyrody oraz zagadnieniom pokrewnym,
2. filmy popularno-naukowe i naukowe, dokumentalne, animowane, telewizyjne programy przyrodnicze, a także inne formy filmowe o czasie projekcji do 60 minut,
3. filmy zrealizowane po 1 stycznia 2017 r., które nie brały udziału w  XVII Międzynarodowym Festiwalu Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego w 2017 roku.

Na filmy organizatorzy czekają do 31 maja 2020 roku.

Do Młodzieżowego Konkursu Filmu Przyrodniczego dopuszczone będą wyłącznie filmy o czasie projekcji od 3 do 15 minut,  zrealizowane przez osoby w wieku od 10 do 20 lat.

Na filmy w części młodzieżowej organizatorzy czekają do31 lipca 2020 roku.

Organizatorami festiwalu są: Wytwórnia Filmów Oświatowych Sp. z o.o., Stowarzyszenie "Film - Przyroda – Kultura", Łódzki Dom Kultury oraz Stowarzyszenie "Łódź Filmowa".

Więcej informacji: regulamin (PDF/WORD) oraz karta zgłoszeniowa (PDF/WORD).

Źródło: http://www.festiwalpuchalskiego.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx