Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Webinarium: Najczęściej popełniane błędy oraz problemy w sporządzeniu planu poprawy dobrostanu zwierząt

W związku z licznymi pytaniami oraz zgłaszanymi problemami związanymi z realizacją Działania "Dobrostan zwierząt" w ramach PROW 2014-2020, a wobec obowiązywania stanu epidemii, uniemożliwiającego realizację szkoleń stacjonarnych, zostaną one przeprowadzone w formie webinarium, która umożliwi obustronną komunikację między prowadzącym a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi.

Podczas webinarium można będzie dzielić się doświadczeniem z innymi uczestnikami oraz wykładowcą. Uczestnicy webinarium będą mieli możliwość zadawania pytań prowadzącemu za pomocą czatu. W programie przewidziano sporządzenie Planu poprawy dobrostanu zwierząt dla przykładowego gospodarstwa z wykorzystaniem kalkulatora.

Informując o powyższym, serdecznie zapraszamy doradców rolniczych do udziału w szkoleniach. Przewidziano dwa terminy szkoleń, jednakże z uwagi na program i formę szkolenia zaplanowaliśmy udział nie więcej niż 40 osób na każdym. Stąd też o zakwalifikowaniu się na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Osoby które zakwalifikują się na szkolenie, otrzymają link oraz hasło dostępu do szkolenia.

Kartę zgłoszenia proszę przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Harmonogram zajęć

Karta zgłoszenia uczestnictwa 27.04.2020r.

Karta zgłoszenia uczestnictwa 30.04.2020r.

Źródło: https://www.cdr.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx