Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rogate ranczo prosi o pomoc

Przez ponad 2 tygodnie próbowaliśmy walczyć z  narastającymi problemami. Niestety, doszliśmy do muru i bez Waszej pomocy już nie damy rady.

Błagamy o pomoc w zakupie siana, słomy, leków i karmy dla naszych podopiecznych. Pomocy!

https://pomagam.pl/ratunekdlarogatego

Kwarantanna – czas ograniczonych kontaktów, czas kiedy coraz więcej osób decyduje się pozostać w domach dla dobra swojego i bliskich. Część firm przechodzi na home office, w naszym przypadku to nie jest możliwe.

https://pomagam.pl/ratunekdlarogatego

Zwierzęta same się nie nakarmią, same nie podadzą sobie leków, same nie posprzątają, nie wybiorą numeru dostawcy i nie poproszą o jedzenie z dostawą do boksu czy wybiegu…
Podkasamy rękawy i nie zwalniamy tempa. Część naszych pracowników przeprowadziła się do Rogatego Ranczo, aby być blisko podopiecznych, aby zwierzęta nie zostały same  w czasie ogólnopolskiej izolacji ludzi.  Wszystko, aby zwierzęta nie odczuły oddechu kryzysu, samotności, którą już tak dobrze pamiętają z czasu kiedy były u poprzednich „właścicieli”.

WIĘCEJ

Źródło: http://otoz.pl/zwierzeta-wolaja-o-pomoc/

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx