Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Potrzebne wsparcie na budowę floty sterylkobusów

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt buduje nowy sterylkobus i potrzebuje wsparcia, aby zakończyć jego budowę i kupić wyposażenie.

Historia projektu opisana jest na stronie internetowej Stowarzyszenia (https://www.obrona-zwierzat.pl)

"Nasz pierwszy sterylkobus był tylko prototypem, swego rodzaju poligonem doświadczalnym, mającym na celu sprawdzenie, czy w ogóle możliwa jest realizacja projektu kastracji mobilnych na taką skalę i z taką intensywnością (tj. czy wytrzymują ludzie, zwierzęta i sprzęt).
Po 3 latach testów okazało się, że dzięki ciężkiej pracy i dobrej organizacji możliwa jest masowa i bezpieczna kastracja zwierząt w warunkach mobilnych.
Dlatego teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko powielać przyczepy i wypracowany przez nas modus operandi.

Nie zasypiając gruszek w popiele, wzięliśmy pożyczki na 70 tys. zł i zamówiliśmy kolejny sterylkobus. Ten już powstaje! Jego odbiór przewidziany jest na 20 lutego, potem go wyposażymy, a pod koniec marca przetransportujemy na wschód kraju (ten region jest najbardziej, wg nas, potrzebujący), gdzie odtąd będzie pracował.

Nasze stowarzyszenie nie jest w żaden sposób instytucjonalnie dotowane. Bazujemy wyłącznie na 1% podatku i ofiarności publicznej. I pomimo, że nasze zbiórki cieszą się umiarkowanym zainteresowaniem, to nie znaczy, że zrezygnujemy z realizacji sensownych i mądrych projektów."

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/flota1
https://www.facebook.com/donate/486585982260951/

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
Alior Bank 75 2490 0005 0000 4500 7398 2092

Źródło: https://www.obrona-zwierzat.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx