Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AKCJA SOS Ratujmy polskie rasy!

W dowód uznania za zasługi w  hodowli i promowaniu zielononóżki polskiej i rysia staropolskiego. 

W dniu 29 wrześni 2019 roku, niniejszy certyfikat przyznano.

 
Pomóż nam ratować i promować polskie rasy gołębi zagrożone wyginięciem.
 
 
Wszyscy jesteśmy strażnikami dziedzictwa narodowego.
Nadrzędnym celem każdego Narodu jest ochrona własnego dziedzictwa kulturowego. W Europie bez granic, o odrębności i tożsamości narodowej świadczyć będzie kultura oraz związany z nią dorobek poszczególnych nacji. Dotyczy to również szeroko pojętego dorobku kulturowego, a w tym też rodzimej hodowli zwierząt.Pamiętać musimy,że gołębie to żywe dziedzictwo kultury hodowlanej naszych przodków,które musimy zachować dla następnych pokoleń. 
 

Jeżeli uważasz,że należy chronić i propagować polskie rasyJeżeli masz pomysł jak to robić dobrze i skutecznie.Jeżeli masz chęć do ciężkiej i niewdzięcznej pracy – to zgłoś swoją kandydaturę i zaproponuj swoją pomoc. Jeżeli jesteś lekarzem weterynarii i specjalizujesz się w chorobach gołębi i drobiu,chcesz podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z hodowcami-zgłoś się do naszej akcji.

Jeżeli studiujesz dziennikarstwo lub jesteś absolwentem filologii i znasz biegle języki obce (niemiecki,angielski,francuski,hiszpański,rosyjski lub inny) – zgłoś się do nas. Zapewnimy Ci darmową praktykę (marketing medialny).Będziesz samodzielnie jako redaktor on-line,(lub w grupie) redagował w wybranym przez Ciebie języku nasz specjalistyczny Biuletyn (pdf) i rozsyłał go do zagranicznych czytelników.Twoja wiedza i umiejętności pomogą promować nasze dziedzictwo a Ty zyskasz cenne doświadczenie i kontakty,które w przyszłości będą Ci pomocne w karierze zawodowej.

Jeżeli chcesz się zorientować w tematyce gołębiarskiej to na stronie internetowej Polskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza, możesz obejrzeć polsko języczne Biuletyny w formacie PDF. Część tych wiadomości dotyczących polskich ras chcemy tłumaczyć na języki obce.

Jeżeli masz głowę pełną pomysłów i jesteś specjalistą w dziedzinie,która może być przydatna w prowadzeniu naszej akcji – zgłoś się i zrób coś dobrego dla polskiej hodowli.
Na pewno znajdzie się zajęcie dla programistów komputerowych – polscy hodowcy potrzebują prostego i taniego programu do prowadzenia ewidencji i hodowli gołębi rasowych.
Można też poprawić grafikę naszej strony internetowej oraz wykonać jej wersje w innych językach.

Uwaga:Kordynator Akcji SOS , nie dysponuje żadnym budżetem a uczestnictwo w projekcie to typowa działalność społeczna.Dlatego proponuję łączność internetową jako najtańszą i najszybszą formę kontaktu z osobami uczestniczącymi w tym projekcie.

KONTAKT

Koordynator Krajowej Akcji SOS - Ratujmy  polskie rasy

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx