Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Fundacja „Razem Zmieniamy Świat” ogłasza konkurs na dofinansowanie projektów edukacyjnych wspierających opiekunów oraz rodziny osób z demencją

Celem konkursu jest wyłonienie i dofinansowanie projektów edukacyjnych, które w największym stopniu przyczynią się do wsparcia opiekunów i rodzin osób z demencją. Skutkiem udzielonego wsparcia, w ramach realizowanego projektu, powinno być podniesienie jakości życia opiekunów i rodzin osób z demencją.

Regulamin konkursu, wzór wniosku oraz wszystkie dokumenty niezbędne do złożenia wniosku są dostępne poniżej.  

1. Ważne terminy 

Nabór wniosków rozpoczyna się 1 października 2019 r. o godzinie 8.00. Zakończenie naboru wniosków następuje 31 października 2019 r. o godzinie 16.00. Nabór wniosków odbywa się w dni robocze od godziny 8.00 do godziny 16.00. Projekt, który otrzyma dofinansowanie powinien zacząć funkcjonować zgodnie z celami konkursu nie później niż od dnia 1 lutego 2020 roku.

 2. Wysokość grantu

Łączna wysokość grantu to 30.000 zł (trzydzieści tysięcy złotych 00/100).

 3. Zasady

W ramach niniejszego konkursu o dofinansowanie projektu mogą ubiegać się osoby prawne oraz instytucje działające na rzecz osób z demencją i / lub ich opiekunów.
O dofinansowanie nie mogą ubiegać się osoby fizyczne, zarówno prowadzące jak i nie prowadzące działalności gospodarczej.

Zapoznaj się z regulaminem.

Pobierz wniosek.

Pobierz Załącznik nr 1 do wniosku – kosztorys.

Źródło: https://damy-rade.info/dok/konkurs

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx