Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs fotograficzny Fundacji HumanDoc

Fundacja HumanDoc zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, którego celem jest poruszanie tematów globalnych – tym niewątpliwie są kwestie związane z ekologią i naszym przyrodniczym dziedzictwem.

Konkurs Fotograficzny HumanDOC CAMERA 2019

Wybór tematu nie jest przypadkowy. Biolodzy przynoszą dziś jedynie pesymistyczne wieści. Mówią, że katastrofa jest nieunikniona, możemy jedynie minimalizować straty. Sprawcie, by nam się chciało walczyć. O siebie, o nas, o świat. O niezwykła polską przyrodę. Pokażcie nam piękno, sięgnijcie do dziedzictwa, przywróćcie poczucie beztroski. Pokażcie nam zachwyt i szacunek dla „tu i teraz”. Pokażcie nam dziecięcy zachwyt nad pięknem Kaszub czy Podlasia. Pokażcie fascynację rysiem, wilkiem czy lisem. Pokażcie miejsca, które wciąż są dumą przyrodnicza Polski i takie, które udało się ocalić przed błędnymi decyzjami.

Pokażcie nam niezwykłość polskiej przyrody i to, że wciąż możemy się nią zachwycać. Pokażcie, że mamy o co walczyć.

Konkurs HumanDOC CAMERA organizowany jest w ramach X edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych HumanDOC www.festival.humandoc.pl

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: http://konkurs2019.humandoc.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx