Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs na scenariusz spotu promującego adopcję bezdomnych zwierząt

Organizatorem Konkursu jest Fundacja „ZWIERZ” z siedzibą z siedzibą w Tychach. Celem Konkursu jest wybranie pięciu scenariuszy spotów internetowych poświęconych tematyce adopcji zwierząt w Polsce.

Fabuła opisana w nadsyłanym scenariuszu spotów nie może być dłuższa niż dwie minuty. Do Konkursu nie można zgłaszać prac publikowanych już w Internecie. Scenariusze należy zgłaszać w postaci elektronicznej poprzez wysyłanie ich mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do Konkursu zostaną dopuszczone prace spełniające wymogi regulaminu zgłoszone mailem do dnia 11 sierpnia 2019 r. do godz. 24:00 czasu lokalnego.

Nagrody

Jury przyzna następujące nagrody:
a. Nagrodę główną Konkursu za „Najlepszy scenariusz spotu internetowego promujący adopcję zwierząt” w wysokości 2500,00 PLN (dwa tysiące pięćset złotych);
b. Nagrodę za zajęcie drugiego miejsca w wysokości 2.000,00 PLN (dwa tysiące złotych);
c. Nagrodę za zajęcie trzeciego w wysokości 1500,00 PLN (tysiąc pięćset złotych);
d. Nagrodę za zajęcie czwartego miejsca w wysokości 1000,00 PLN (tysiąc złotych)
e. Nagrodę za zajęcie piątego miejsca w wysokości 500,00 PLN (pięćset złotych).
 
 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx