Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kampania EFSA pt. „UE i moja żywność”


Kampania „UE i moja żywność” promuje bezpieczną i pełnowartościową żywność, dbałość o zdrowie naszych zwierząt oraz sposób, w jaki je traktujemy, a także troskę o środowisko – glebę, wodę i powietrze – podtrzymujące uprawy, które stanowią tak dużą część naszego pożywienia.


Nasze zdrowie wiąże się ze zdrowiem zwierząt. Zamieszkujemy tę planetę razem z tysiącami gatunków zwierząt. Około 30% żywności produkowanej w Europie jest pochodzenia zwierzęcego, a dwie trzecie upraw wykorzystuje się do ich karmienia. Aby chronić własne zdrowie, musimy dbać o zdrowie zwierząt oraz zapewnić im odpowiednie pożywienie i opiekę.

Wszyscy kochamy naszą żywność

Ma ona wpływ na zdrowie naszych rodzin, a także jest częścią naszej kultury, tradycji i najpiękniejszych wspomnień. Krótko mówiąc, żywność stanowi element naszej tożsamości.

ZOBACZ WIĘCEJ

Źródło: https://www.efsa.europa.eu

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx