Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kujawsko-pomorskie - zaproszenie do udziału w trzeciej edycji marszałkowskiego konkursu „Lubię tu być… na zielonym!”

Urząd Marszałkowski woj. Kujawsko - pomorskiego zaprasza do udziału w trzeciej edycji marszałkowskiego konkursu „Lubię tu być… na zielonym!”, w którym nagrodzeni zostaną autorzy materiałów promujących walory przyrodnicze województwa kujawsko-pomorskiego. Na materiały przedstawicieli prasy, radia, telewizji oraz mediów internetowych czekamy do 30 września.

Cel konkursu to wyróżnienie dziennikarzy przygotowujących artykuły, audycje i blogi/wideoblogi ukazujące w ciekawy i inspirujący sposób tematykę przyrody na obszarach chronionych leżących na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (w szczególności obszarach Natura 2000 oraz parków krajobrazowych).

Uczestnikami konkursu mogą być dziennikarze współpracujący z redakcjami, które mają swoje siedziby lub oddziały na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz blogerzy. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest opublikowanie lub emisja zgłoszonych materiałów nie wcześniej, niż 1 lipca 2016 roku. Zwycięzcy otrzymają vouchery podróżne o wartości od 1,1 do 3,5 tysiąca złotych brutto. Więcej informacji o ubiegłorocznej edycji konkursu tutaj.

Do pobrania:

Źródło: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx