Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs dla wolontariuszy „Wolontariat wysokich lotów” 2019

Jesteś wolontariuszem, działającym na rzecz Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków? Organizujesz spacery ornitologiczne, zajęcia edukacyjne o ptakach dla różnych grup wiekowych, wykłady, prelekcje? Będziesz przewodnikiem na wycieczce z okazji Dni Ptaków Wędrownych lub Europejskich Dni Ptaków? A może podjąłeś – w porozumieniu z pracownikami OTOP – interwencję, ratując potrzebującego pomocy ptaka bądź ptasie siedlisko? Opowiedz nam o swojej wolontariackiej pracy!
 
Do 30 listopada 2019 roku czekamy na relacje opisowe i zdjęciowe Waszych działań. Spośród przesłanych zgłoszeń wybierzemy trzy ( w terminie do 15 grudnia 2019 r. ), a ich autorzy otrzymają następujące nagrody:
nagroda I – bluza typu softshell
nagroda II – termos
nagroda III – plecak
 
 
***

Konkurs „Wolontariat wysokich lotów w ornitho.pl” 2019

Użytkowników bazy ornitho.pl oraz powiązanej z nią aplikacji NaturaList zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie „Wolontariat wysokich lotów w ornitho.pl”. Mogą w nim wziąć udział wszyscy, którzy od 1 stycznia 2019 r. do 24 listopada 2019 r. zarejestrują (przez stronę bądź przez aplikację mobilną) co najmniej jedną obserwację w każdym miesiącu, a zestawienie swoich obserwacji prześlą na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia  30 listopada 2019 roku.

Losowanie nagród nastąpi w terminie do 15 grudnia 2019 r. Nagrodami w konkursie są:
nagroda I bluza typu softshell
nagroda II scyzoryk
nagroda III termos
nagroda IV – V plecak

Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Wolontariat wysokich lotów” współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014–2020. Całkowita wartość puli nagród finansowana jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014–2020.


Źródło: https://otop.org.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx