Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ptasia edukacja - szkolenie OTOP dla Wolontariuszy

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków (OTOP) zaprasza Wolontariuszy działających na rzecz OTOP, a także osoby, które chcą nimi zostać, na szkolenie „Ptasia edukacja”.

otop_birdlife_logo_zielone-22

Kiedy: 12–13 stycznia 2019 r., w godz. 10-18
Gdzie: Warszawa, Pracownia Duży Pokój, ul. Warecka 6/8 (wejście od ul. Kubusia Puchatka)
Co na szkoleniu: wspólne poszukiwanie odpowiedzi, po co nam edukacja przyrodnicza, na czym polega metoda pracy projektowej, jak dobrze zaplanować projekt, skąd wziąć fundusze na działania edukacyjne, jak mówić, żeby grupa nas słuchała, jak wymyślić zajęcia edukacyjne, gdy nie mamy pieniędzy na materiały edukacyjne, jak angażować najmłodszych w wolontariat… To będą dwa bardzo intensywne dni!

Jak się zapisać: prosimy dokonać zapisu przez przygotowany formularz

UWAGA! Informujemy, że na tę edycję szkolenia NIE MA JUŻ WOLNYCH MIEJSC! Kolejne szkolenie „Ptasia edukacja” odbędzie się pod koniec 2019 roku w Krakowie lub okolicach.

Liczba miejsc na szkoleniu: 20
Koszty: szkolenie jest bezpłatne; OTOP pokrywa koszty dojazdu do Warszawy oraz zakwaterowania (1 nocleg z 12 na 13 stycznia). Oczywiście nakarmimy Was w trakcie dwóch dni szkoleniowych.
Kontakt: pytania prosimy kierować do Animatorki Wolontariatu – Aleksandry Pępkowskiej-Król: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie organizowane w ramach projektu „Wolontariat wysokich lotów”, współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014–2020.

Źródło: https://otop.org.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx