Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs ofert w obszarze Ekologia i ochrona zwierząt oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego

Zarząd Województwa Mazowieckiego uchwałą nr 682/337/18 z dnia 2 maja 2018 r. ogłosił otwarty konkurs dla organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na realizację w 2018 r. zadań publicznych Województwa Mazowieckiego w obszarze Ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa rzyrodniczego - zadanie: Opracowanie i prowadzenie akcji promocyjno-informacyjno-edukacyjnych, związanych z wejściem w życie uchwały antysmogowej, w tym m.in.: opracowanie, wydruk i dystrybucja ulotek, konferencje, konkursy, festyny, itp.

Konkurs przeprowadzony zostanie w trybie wsparcia realizacji zadań publicznych.

Sposób składania ofert:
Oferty należy składać poprzez generator ofert konkursowych w serwisie Witkac.pl, dostępny na stronie www.konkursyngo.mazovia.pl. Procedura uzyskania dostępu do generatora, przygotowania i złożenia oferty opisana została w instrukcji.

Po złożeniu oferty w generatorze ofert konkursowych niezbędne jest wydrukowanie potwierdzenia złożenia oferty, a następnie złożenie w sposób określony w ogłoszeniu konkursowym.
 
Najważniejsze terminy:
Składanie ofert: od 9 maja 2018 r. do 30 maja 2018 r.
Złożenie potwierdzenia złożenia oferty: do 5 czerwca 2018 r.
Wyniki oceny formalnej: od 22 czerwca 2018 r.
Rozstrzygnięcie konkursu: do 31 lipca 2018 r.
Zadania mogą być realizowane w terminie: od 31 lipca do 31 grudnia 2018 r.

Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z Zasadami przyznawania i rozliczania dotacji z budżetu województwa przyznawanych organizacjom pozarządowym oraz podmiotom, o których mowa art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Pracownicy Departamentu Gospodarki Odpadami, Emisji i Pozwoleń Zintegrowanych UMWM w Warszawie
Ewelina Miłosz – tel. (22) 59 79 082
Wioletta Mikłaszewicz – tel. (22) 59 79 096

Uchwała o ogłoszeniu konkursu

Ogłoszenie konkursowe

Źródło: http://www.dialog.mazovia.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx