Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ruszyły aukcje charytatywne "Gwiazdy dla Zwierząt"

Organizacje prozwierzęce szykują się do bardzo trudnego okresu - zimy. Dla nas, ludzi to niezwykły, świąteczny okres obdarowywania prezentami tych, których kochamy, czas rodzinnych spotkań i chwil radości z najbliższymi. Natomiast dla większości zwierząt to najtrudniejsza pora roku, w szczególności dla zwierząt bezdomnych. Liczba zgłoszeń o zaniedbaniach właścicieli i wzrastająca liczba istot potrzebujących pomocy rośnie nieubłaganie.

Dlatego nasze stowarzyszenie - Pogotowie dla Zwierząt z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia organizuje zimową akcję „Gwiazdy dla Zwierząt. Myślą przewodnią akcji jest przekazanie przez osoby znane drobiazgu na licytację. Liczymy, że wielbiciele poszczególnych celebrytów nie zawiodą i postarają się, aby cenny fant znalazł się w ich posiadaniu.

Środki uzyskane z aukcji pragniemy wykorzystać na ratowanie psów z pseudohodowli, pomoc weterynaryjną dla tych zwierząt oraz zakup ocieplanych bud na zimę dla podopiecznych, znajdujących się pod skrzydłami „Pogotowia dla Zwierząt”. 

Na aukcji wystawione będą:

Sukienka Julii Wieniawy zaprojektowana przez Roberta Czerwika

Julia Wieniawa – młoda aktorka i piosenkarka. Popularność przyniosła jej rola Pauli w serialu „Rodzinka.pl”. Zagrała również w takich serialach jak „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Na Wspólnej” czy „Druga szansa”. Pod koniec tego roku rozpoczęła zdjęcia do filmu „Kobiety mafii” w reżyserii Patryka Vegi. Jako piosenkarka wydała dwa single „Co mi jest” w 2015 roku i „Oddycham” w 2017 roku.

Zegarek Oktawii Nowackiej za zdobycie Mistrzostwa Świata w 2015 roku

Oktawia Nowacka – pięcioboistka, brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku, złota medalistka Mistrzostw Świata w 2015 roku (drużynowo) oraz brązowa medalistka Mistrzostw Świata w 2015 roku (sztafeta). Ponadto wywalczyła wicemistrzostwo Europy (sztafeta, 2013 r.) oraz brązowy medal Mistrzostw Świata (sztafeta mieszana, 2014 r.). W roku 2014 wygrała zawody o Puchar Świata rozgrywane. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski.

Koszulka z autografem Natalii Bamber-Laskowskiej

Natalia Bamber-Laskowska – siatkarka, zawodniczka uniwersalna, grająca przemiennie na pozycjach atakującej i środkowej; reprezentantka Polski. Do największych sukcesów zawodniczki należą: złoty medal Mistrzostw Europy kadetek 1999, brązowy medal Mistrzostw Europy juniorek 2000, złoty medal Mistrzostw Europy 2005, brązowy medal Mistrzostw Europy 2009, Puchar Polski 2009, Superpuchar Polski 2009.

Wielokrotna medalistka mistrzostw Polski, dwukrotnie zdobyła złoto w roku 2006 i 2010, srebro w 2009 i brąz w 2011. W roku 2005 została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP.

Autobiograficzna książka Piotra Gąsowskiego pt. „Co mi w życiu nie wyszło?” wraz dedykacją i autografem

Piotr Gąsowski – aktor filmowy i teatralny, artysta kabaretowy, prezenter telewizyjny. Karierę sceniczną rozpoczął w warszawskich teatrach, najpierw w Teatrze Komedii, później w Tetrze Nowym, w którym zagrał m.in. rolę Gombrowicza w spektaklu „Czomber z Gombra”. Pierwszy raz pojawiał się na dużym ekranie w filmie „Limuzyna Daimler-Benz”. Był wówczas uczniem klasy maturalnej. Znany publiczności jako członek znakomitego kabaretu „Tercet czyli Kwartet”.

Jego filmografia zawiera także tytuły: „Kobieta na wojnie”, „Rozmowy kontrolowane”, „Kraj świata”, „Nic śmiesznego”, „Za co?”, „Bar Atlantic”, „Doktor Semmelweis” Występował także w serialach telewizyjnych: „Dom”, „Daleko od noszy”, „Crossing the Line”, „WOW” oraz niemieckim „Stella Stellaris”. Ponadto ma na swoim koncie udział w polskich i zagranicznych filmach telewizyjnych: „Spadek”, „Pas de deux”, „La belle de Varsovie” i „Wezwanie”.

Aktor był prowadzącym wielu popularnych programów telewizyjnych m.in. „Taniec z gwiazdami”, „Polski turniej wypieków”, „Twoja twarz brzmi znajomo”. Laureat wielu nagród aktorskich.

Koszulka z autografami zespołu „B-Qll”

Zespół „B-Qll” tworzą Marcin Niewiadomski oraz Jacek Muszyński. Wspólnie są autorami takich przebojów jak „Mój S O. S ”, „Otruty i zaklęty” oraz „Czy to czujesz”.

Zdjęcie z autografem aktorki Danuty Stenki

Danuta Stenka – aktorka teatralna, filmowa i radiowa. Swoją ogromną popularność zyskała dzięki rolom w produkcjach serialowych: „Boża Podszewka”, „Ekstradycja III”, „Zaginiona”, „Lekarze”. Zasłynęła z ról w takich filmach jak „Chopin. Pragnienie miłości”, „Nigdy w życiu!”, „Katyń”, „Idealny facet dla mojej dziewczyny”, „Uwikłanie”. Wielokrotnie użyczała swego głosu w dubbingowanych wersjach filmów, m.in. w „Iniemamocni”, „Opowieści z Narnii”, „Zaplątani”, „Na skrzydłach marzeń”, „Jak wytresować smoka 2”. Otrzymała wiele nagród, które są dowodem na jej wszechstronność, niezwykły talent i aktorskie umiejętności.

Zaproszenie do kina przez Antoniego Królikowskiego

Antoni Królikowski – aktor. Rozpoczął swoją karierę w wieku czterech lat, gdy wystąpił w filmie telewizyjnym „20 lat później”. Następnie pojawił się w popularnych serialach telewizyjnych m.in., „Kryminalni”, „Twarzą w twarz”, „39 i pół”, „Pogodzie na piątek”, „Agentkach”, „Miłości nad rozlewiskiem” i „Czasie honoru”. Podziwiany za grę aktorską w filmach pełnometrażowych „Lejdis”, „Popiełuszko. Wolność jest w nas”, „Karbala”, „Miasto 44”, „Wkręceni 2”, „Weekend”, „Lejdis”, „Mała matura 1947”, „Noc Życia”. Jego etiuda filmowa „Złote Pióro” doczekała się nagród i wyróżnień. Był prowadzącym program TVP2 „SuperSTARcie”, wygrał program TVN „Agent – Gwiazdy”. Jest kapitanem jednej z drużyn programu TVP2 „Kocham Cię, Polsko!”.

Zdjęcie z sesji Macieja Wróblewskiego z autografem, wydrukowane na tkaninie

Maciej Wróblewski – stylista fryzur. Przez lata tworzył sesje i okładki czasopism „Uroda”, „Viva”, „Gala”, „Playboy”, „CKM”, „Twój Styl”, „Pani”, „Cosmopolitan”. Wielokrotny twórca fryzur na pokazach znanych polskich projektantów takich jak Maciej Zień, Paprocki&Brzozowski, Tomasz Ossoliński, Dawid Woliński, Natalia Jaroszewska. Tworzył fryzury do programów: „You Can Dance”, „ Przebojowa Noc z Nataszą Urbańską”, „ Bitwa na głosy”, „Top Model”. Prowadzący trzy edycji programu TVN Style „Afera fryzjera”.

Plakat z filmu „Maria Skłodowska-Curie” z autografem Karoliny Gruszki

Karolina Gruszka – polska aktorka teatralna i filmowa. W wieku 11 lat zagrała w filmie Krzysztofa Zanussiego „Chopin na zamku”. Grała m.in. w „Przedwiośniu”, „Bożej podszewce”, „Daleko od okna”, „Francuskim numerze”, „Czasie honoru”, „Tlenie”. Przez 5 lat występowała na deskach Teatru Narodowego w Warszawie. W ostatnich latach mogliśmy ją podziwiać w filmach: „Maria Skłodowska-Curie”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” czy „Ach śpij kochanie”. Otrzymała wiele nagród za swoje kreacje aktorskie m.in. dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za kreację w „Kochankach z Marony”, przyznaną w 2005 r. na XXX Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i nagrodę im. Aleksandra Zelwerowicza miesięcznika „Teatr” za najlepszą kobiecą kreację aktorską sezonu 2009/2010 za rolę w sztuce „Lipiec”.

Książka biograficzna pt. „Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą” z dedykacją i autografami autora Łukasza Grassa oraz bohatera książki Jerzego Górskiego

Łukasz Grass – dziennikarz radiowy i telewizyjny. Pracował w Radiu Plus, Radiu Tok FM, Związany przez wiele lat z TVN24, prowadził magazyn „Polska i Świat”. Był gospodarzem programów takich jak: „Magazyn 24 godziny”, „Cały ten świat”, „serwisy informacyjne”. Również współprowadził program „Kawa czy herbata” oraz „Polacy tu i tam”. Prowadzący show „Sąsiad na widelcu” oraz „Celebrity Splash”. Autorem cyklu „How we invented the world”, „Polska – operacja zmiana”. W 2012 wydał swoja pierwszą książkę „Trzy mądre małpy”. Redaktor naczelny serwisu Business Insider Polska. Współzałożyciel i redaktor naczelny Akademii Triathlonu, największego w Polsce portalu internetowego dla amatorów, trenujących tę dyscyplinę sportu. Sam również jest triathlonistą, startującym głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman.

Jerzy Górski – triathlonista, Mistrz Świata w podwójnym Ironmanie z 1990 roku. Droga do sukcesu sportowego Jerzego Górskiego nie była typowa. W latach 1969-1982 był narkomanem, kilkakrotnie również przebywał w więzieniu, był w bardzo złym stanie fizycznym. Jego przemiana zaczęła się w 1984 r. w Monarze. W ciągu sześciu lat intensywnego treningu osiągnął fenomenalny poziom sportowy pozwalający mu zdobyć Mistrzostwo Świata, zwyciężyć w Double Ironman w Huntsville, wziąć udział Ultraman World Championship na Big Island ze znakomity wynikiem (10 km pływania, 421 km jazdy na rowerze i 84 km biegu pokonał w 31 godzin, 43 minuty i 32 sekund). Jerzy Górski jest członkiem Polskiego Związku Triathlonu, prezesem Centrum Sportowego „Głogowski Triathlon” i organizatorem wielu zawodów triathlonowych oraz biegów. Na podstawie jego biografii została napisana książka „Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą” autorstwa Łukasza Grassa oraz film „Najlepszy”.

Koszulka siatkarki Chemika Police Anny Werblińskiej

Anna Werblińska – siatkarka, grająca na pozycji przyjmującej, reprezentantka kraju. Od 2013 roku zawodniczka Chemika Police. Wielokrotna reprezentantka Polski kadetek i juniorek. W 2001 roku zdobyła z drużyną srebrny medal Mistrzostw Europy i brązowy medal Mistrzostw Świata kadetek. W 2002 roku, tym razem z reprezentacją juniorek, sięgnęła po złoty medal Mistrzostw Europy, a rok później po brązowy medal Mistrzostw Świata. W 2009 roku wraz z reprezentacją Polski zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy. Zdobywała Mistrzostwo Polski w latach 2007, 2010, 2014, 2015, 2016, 2017 oraz Puchar Polski 2007, 2009, 2014, 2016, 2017.

Koszulkę reprezentacji Polski siatkarki Agaty Witkowskiej

Agata Witkowska – siatkarka grająca na pozycji libero, aktualna reprezentantka Polski w siatkówce. Od sezonu 2017/2018 jest zawodniczką Grot Budowlanych Łódź. Do jej sukcesów należą: zdobycie Pucharu Polski 2015, dwukrotnie drugie miejsce w latach 2015, 2017 w Pucharze CEV, Wicemistrzostwo Polski w latach 2015, 2016, Super Puchar Polski 2017 roku. Z reprezentacją wywalczyła brązowy medal Ligi Europejskiej w roku 2014 oraz srebro w Igrzyskach Europejski w 2015 roku.

Zdjęcie z autografem aktora Tomasza Kota

Tomasz Kot – aktor teatralny i filmowy. Największą popularność przyniosła mu rola Maksymiliana Skalskiego w serialu komediowym „Niania”. Na dużym ekranie debiutował główną rolą w filmie „Skazany na bluesa” gdzie wcielił się w postać Ryszarda Riedla, wokalisty i lidera zespołu Dżem. Znany szerokiej publiczności również z filmów takich jak „Testosteron”, „Lejdis”, „Randka w ciemno”, „Idealny facet dla mojej dziewczyny” i „Operacja Dunaj”, „Ciacho”, „Erratum”, „Wojna żeńsko-męska” i „Jak się pozbyć cellulitu”. Ma na swoim koncie grę w serialach telewizyjnych m.in. „Całkiem nowe miodowe lata”, „Na dobre i na złe”, „Wiedźmy”, „Camera Cafe”, „Kryminalni”.

Zdjęcia z autografem aktora Wojciecha Mecwaldowskiego

Wojciech Mecwaldowski – aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Zagrał w popularnym serialu „Usta Usta”, który okazał się przełomowym momentem w jego karierze. Talent aktorski można również podziwiać w wielu głośnych produkcjach ostatnich lat, takich jak „Lejdis”, „Testosteron”, „Kochaj i tańcz”, „Trzeci oficer”, „39 i pół” i „Tancerze”, „Jak się pozbyć cellulitu”, „Wojna żeńsko-męska”.

Zdjęcie z autografem aktora Krzysztofa Globisza

Krzysztof Globisz – polski aktor teatralny, filmowy, radiowy i telewizyjny. Polski aktor. W 1980 roku ukończył PWST w Krakowie i od razu zadebiutował na scenie teatralnej. Był aktorem Teatru Polskiego we Wrocławiu w latach 1980-1981, a następnie przeniósł się do krakowskiego Starego Teatru. Zaznaczył się wybitnymi kreacjami m.in. w „Życie snem” w reżyserii J. Jarockiego, czy też tytułową rolą w „Mizantropie” Moliera w reżyserii K. Nazara. Z ekranów telewizyjnych pamiętamy go z „Dantona”, „Crimen”, czy też z filmu pt. „Krótki film o zabijaniu”.

W 2012 roku został ambasadorem kampanii „Prawdziwa przyjaźń jest za darmo”, której celem jest zwrócenie uwagi na problem bezdomnych zwierząt oraz popularyzacja adopcji schroniskowych.

Źródło: http://www.pogotowiedlazwierzat.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx