Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Schroniskowe psiaki na Podlaskim Śniadaniu Mistrzów - już w sobotę

Podobnie jak w ubiegłym roku, psy ze Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku wezmą udział w Podlaskim Śniadaniu Mistrzów, które w sobotę, 12 sierpnia, odbędzie się w ogrodach Pałacu Branickich.

Na śniadaniu będzie można poznać ponad 30 psiaków. Zapraszamy mieszkańców i mieszkanki z rodzinami, przyjaciółmi i w pojedynkę, tych którzy szukają czterołapych do pokochania i tych, którzy lubią psy, ale też tych, którzy chcieliby się do nich przekonać. Wolontariusze i wolontariuszki chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, a psiaki z miłą chęcią podadzą łapę i dadzą się pogłaskać za uchem. Być może właśnie w Ogrodach Branickich któryś czterołapy skradnie komuś serce!

- Większość ludzi, nigdy nie odwiedziła schroniska, a nawet jeśli, to nasi podopieczni inaczej wyglądają zza krat. Dzięki takim imprezom, ludzie mogą poznać nasze psy, dotknąć, pogłaskać. Poza schroniskiem także nasze psy są piękniejsze, bo daleko od schroniskowej codzienności - są szczęśliwsze. Dlatego serdecznie zapraszamy na sobotnią imprezę! - mówi koordynatorka wolontariatu w białostockim schronisku Justyna Januszyk.

Psiaki na Podlaskim Śniadaniu Mistrzów będzie można spotkać w godzinach 10-16.

Źródło: https://www.wrotapodlasia.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx