Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Zarządzanie szkodami łowieckimi - zaproszenie na zajęcia IV edycji studiów

17 grudnia 2016 r. o godz. 10.00 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, w sali 827 na VIII piętrze, odbędą się pierwsze zajęcia IV edycji studiów. W sali 823 odbędzie się egzamin dyplomowy słuchaczy III edycji.

ZAPRASZAMY kandydatów i absolwentów!

Słuchacze III edycji złożą ostatnie egzaminy, po których otrzymają świadectwa ukończenia studiów, a także uprawnienia rzeczoznawcy szkód powodowanych przez zwierzęta dziko żyjące (są to kwalifikacje pozwalające pełnić funkcję mediatora oraz biegłego sądowego w zakresie szkód łowieckich).

Kandydaci na studia podyplomowe IV edycji po raz pierwszy spotkają się z wykładowcami, słuchaczami kończącymi studia i kolegami, którzy pochodzą z różnych środowisk: administracji Lasów Państwowych, ochrony środowiska, izb rolniczych, jednostek samorządu terytorialnego, ośrodków doradztwa rolniczego, myśliwych oraz innych grup społecznych zainteresowanych uzyskaniem profesjonalnych kwalifikacji w zakresie szacowania szkód łowieckich.

Warunkiem przyjęcia na studia jest posiadanie dyplomu ukończenia studiów wyższych I lub II stopnia dowolnego kierunku.

Zgłoszenia przyjmują:

Dział Rekrutacji – Pałac Kultury i Nauki, VIII piętro, pok. 803A, w godz. 10–16, tel. 22 656 62 56

Kierownik studiów – prof. nzw. dr hab. Paweł Janiszewski, tel. 604 687 557

Źródło: http://www.wszechnicapolska.edu.pl

Najnowsze