Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Prowadzenie działań na rzecz upowszechniania wiedzy na temat zdrowia psychicznego - konkurs

Budowanie sieci współpracy i wsparcia dla szkoły w zakresie przygotowania, wdrażania i ewaluacji programu wychowawczo-profilaktycznego. Prowadzenie działań na rzecz upowszechniania wiedzy na temat zdrowia psychicznego i jego uwarunkowań, kształtowanie przekonań, zachowań, postaw i stylu życia wspierającego zdrowie psychiczne, rozwijanie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach zagrażających zdrowiu psychicznemu, konkurs nr DE-WZP.263.1.7.2019

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert
na realizację zadania publicznego z zakresu zdrowia publicznego

NPZ.CO3_1.3_1_2019MEN

Minister Edukacji Narodowej

ogłasza konkurs ofert na realizację zadania z zakresu zdrowia publicznego pt.:

Budowanie sieci współpracy i wsparcia dla szkoły w zakresie przygotowania, wdrażania i ewaluacji programu wychowawczo-profilaktycznego. Prowadzenie działań na rzecz upowszechniania wiedzy na temat zdrowia psychicznego i jego uwarunkowań, kształtowanie przekonań, zachowań, postaw i stylu życia wspierającego zdrowie psychiczne, rozwijanie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach zagrażających zdrowiu psychicznemu.

Termin składania ofert: 27 września 2019 r.

Uwaga! Decyduje data wpływu oferty do MEN

Ogłoszenie konkursu z załącznikami

wzór sprawozdania (wersja edytowalna)

link do formularza

Instrukcja posługiwania się formularzem on-line

Materiały szkoleniowe. Program wychowawczo-profilaktyczny szkoły i placówki oświatowej

Opracowujemy i ewaluujemy program wychowawczo-profilaktyczny szkoły. Zbigniew B. Gaś, Wiesław Poleszak. Warszawa 2017 r.

System oddziaływań profilaktycznych w Polsce – stan i rekomendacje dla zwiększenia skuteczności i efektywności planowania i realizowania działań profilaktycznych w mikro i makro skali. Końcowe rekomendacje i kierunki działań. Wiesław Poleszak.

Profilaktyka w szkole. Stan i rekomendacje dla systemu oddziaływań profilaktycznych w Polsce pod redakcją Roberta Porzaka

Źródło: https://bip.men.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx