Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bezpłatne konsultacje psychologiczno-pedagogiczne w Świętokrzyskim Ośrodku Adopcyjnym

Bezpłatne konsultacje psychologiczno-pedagogiczne skierowane do wszystkich osób potrzebujących takiej pomocy to nowa inicjatywa Świętokrzyskiego Ośrodka Adopcyjnego w Kielcach. Pierwszy dyżur psychologów odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 stycznia 2019 roku. Konieczne jest wcześniejsze telefoniczne umówienie spotkania.

Nowa inicjatywa Świętokrzyskiego Ośrodka Adopcyjnego, który działa w strukturze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, kierowana jest nie tylko do osób związanych z procesami adopcyjnymi, ale do wszystkich zainteresowanych mieszkańców województwa.

– Dziś zdrowie psychiczne w dalszym ciągu jest tematem tabu. Często nie umiemy o tym otwarcie mówić, a duża część naszego społeczeństwa zmaga się z różnymi problemami. Żyjemy w czasach pełnych pośpiechu, emocji, stresu. Osoby nie radzą sobie w różnych obszarach życia. Często człowiek zostaje sam ze swoim problemem albo zamyka się tylko w kręgu rodziny. Postanowiliśmy wyjść z taką inicjatywą do mieszkańców regionu, bo wiemy, że potrzeby społeczne w tym zakresie są duże – mówi wicemarszałek województwa Renata Janik.

Plakat

Dyżury psychologów w siedzibie Ośrodka Adopcyjnego przy al. IX Wieków Kielc 4 w Kielcach będą się odbywać w każdą ostatnią sobotę miesiąca w godz. 10-14.

Zapisy na wizyty pod nr telefonu 41 248 17 10.

Źródło: https://www.swietokrzyskie.pro

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx