Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

3. edycja „Przewodnika dla osób z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzin w województwie warmińsko-mazurskim”

Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego opublikował trzecią edycję „Przewodnika dla osób z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzin w województwie warmińsko-mazurskim”.

Działania związane z wydaniem przewodnika są wytycznymi wynikającymi z zapisów Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2017-2022.

Jego celem jest przekazanie zaktualizowanych informacji o dostępnej pomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzin na terenie województwa.

Dane zostały usystematyzowane ze względu na zakres świadczonej pomocy z podziałem na powiaty, zestawione alfabetycznie, obejmując: zakres usług opiekuńczych, usługi opiekuńcze, zasiłki i pomoc poza miejscem zamieszkania, pomoc rentową, orzecznictwo pozarentowe, pomoc psychiatryczną i psychologiczną, pomoc w zakresie aktywizacji zawodowej oraz pomoc w stanach kryzysu psychicznego.

POBIERZ PRZEWODNIK

Źródło: https://www.warmia.mazury.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx