Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia

W dniach od 24 do 30 września 2018 roku na terenie Województwa Małopolskiego odbywają się Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia. Jest to wspólna społeczna akcja profilaktyczna Województwa Małopolskiego oraz Gminy Miejskiej Kraków.

W trakcie jej trwania placówki medyczne z Krakowa i wybranych miast Małopolski w ciągu jednego tygodnia otwierają swoje „drzwi” i oferują pacjentom nieodpłatnie badania profilaktyczne, wykłady edukacyjne i porady specjalistów medycznych. Dzięki uprzejmości ponad 24 jednostek opieki zdrowotnej z terenu Krakowa i innych miast Województwa Małopolskiego (Brzesko, Chrzanów, Jaroszowiec, Krzeszowice, Maków Podhalański, Miechów, Nowy Sącz, Radziszów, Tarnów Tuchów, Zakopane) mają Państwo szansę na skorzystanie oferty na wydarzenia o charakterze profilaktycznym (badania, konsultacje, wykłady).

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki badań profilaktycznych dostępnej tu LINK!

Szczegółowa informacja o badaniach dostępna jest także pod numerem Całodobowej Informacji Medycznej: 12 661 22 40.

patroni

Źródło: https://www.profilaktykawmalopolsce.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx