Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na Europejski Wykład Otwarty pn. „Możliwości współpracy międzynarodowej w programie Europa dla obywateli”

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy, zaprasza na Europejski Wykład Otwarty pn. „Możliwości współpracy międzynarodowej w programie Europa dla obywateli”,który odbędzie się w czwartek 15 lutego br. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Spotkanie poprowadzi Pani Ewa Kornacka, przedstawicielka Punktu Kontaktowego „Europa dla obywateli” w Polsce.
 
"Europa dla obywateli" to program Unii Europejskiej przeznaczony dla jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, kulturalnych i badawczych, sektora pozarządowego oraz innych organizacji społeczeństwa obywatelskiego nienastawionych na zysk, oferujący im możliwość wsparcia w realizacji projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych, zaangażowania społecznego i demokratycznego oraz pamięci o przeszłości Europy.
 
W ramach programu "Europa dla obywateli" można realizować międzynarodowe projekty w obszarach:
1. Pamięć o przeszłości Europy
2. Demokratyczne zaangażowanie i uczestnictwo obywatelskie               
    2.1. Partnerstwo miast               
    2.2. Sieci miast               
    2.3. Projekty społeczeństwa obywatelskiego.
 
Zagadnienia omawiane podczas wykładu:
  1. Program „Europa dla obywateli” – historia, zasady funkcjonowania, cele i priorytety-wartości
  2. Struktura programu i obszary działania
  3. Podstawowe zasady konkursu o dofinansowanie z programu
  4. Polecane źródła informacji.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji pod adresem:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki do pobrania

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx