Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie

Nie stój w kolejce do poradni - zapisz się przez Internet. Wyszukaj najlepszy termin w ponad 200 poradniach w prawie 30 szpitalach całego województwa. Sprawdź, czy nie ma bliższych terminów niż w rejestracji telefonicznej. Zobacz gdzie jeszcze przyjmuje Twój ulubiony lekarz. Uzyskaj dostęp do własnej dokumentacji medycznej przez Internet - nie będziesz musiał kserować jej w podmiocie leczniczym. Załóż konto na Portalu Pacjenta Podlaskiego Systemu Informacyjnego e-Zdrowie (ezdrowie.wrotapodlasia.pl) i korzystaj z bezpłatnych usług.

 
Jak zapisać się do lekarza przez Internet?

ZAŁÓŻ KONTO – Na portalu ezdrowie.wrotapodlasia.pl załóż konto pacjenta i zaloguj się na nie - jeśli nie Wiesz jak założyć konto, kliknij i zapoznaj się z instrukcją

Przejdź do systemu e-Rejestracja (Moje e-Zdrowie-> eRejestracja).

REJESTRUJ SIĘ DO LEKARZA - Wybierz:

podmiot leczniczy

poradnię

lekarza

preferowaną datę i godzinę wizyty

Zatwierdź dokonany wybór

Na adres email powinieneś otrzymać:

potwierdzenie rezerwacji wizyty

potwierdzenie terminu wizyty przez podmiot leczniczy. Postępuj zgodnie z informacjami zawartymi w mailowym potwierdzeniu wizyty.

Szczegółowa instrukcja eRejestracji na Portalu PacjentaJak przez Internet uzyskać dostęp do swojej elektronicznej dokumentacji medycznej?

WYRAŹ ZGODY - W każdym podmiocie leczniczym, w którym się leczysz, a który jest podłączony do systemu PSIeZ, wyraź zgodę na przekazywanie danych na poziom regionalny.

Twoja dokumentacja, wytworzona w tych podmiotach po wyrażeniu zgody, będzie widoczna dla Ciebie na Portalu Pacjenta (ezdrowie.wrotapodlasia.pl)

AKTYWUJ SWOJE KONTO - W dowolnym podmiocie leczniczym, podłączonym do systemu PSIeZ (lista podmiotów znajduje się tutaj, uzyskaj kod PIN do aktywacji konta.

Aktywacja konta zapewni Ci możliwość przeglądania Twojej dokumentacji medycznej.

Zaloguj się na swoje konto na Portalu Pacjenta www.ezdrowie.wrotapodlasia.pl 

W ustawieniach konta, kliknij Aktywuj konto i wprowadź uzyskany kod PIN. Aktywację konta wykonuje się tylko raz, chyba, że zresetujesz hasło, wtedy w podmiocie leczniczym musisz znowu poprosić o kod PIN.

PRZEGLĄDAJ DOKUMENTACJĘ - Przejdź do systemu Elektroniczna Dokumentacja Medyczna (Moje e-Zdrowie-> Elektroniczna Dokumentacja Medyczna).

W systemie EDM będzie widoczna Twoja dokumentacja medyczna, wytworzona w podmiotach, w których wyraziłeś zgody.

Szczegółowa instrukcja dotycząca Elektronicznej Dokumentacji Medycznej na Portalu Pacjenta

Źródło: http://wrotapodlasia.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx