Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Na dożynkach w Szemudzie będzie można zadbać o swoje zdrowie

Bezpłatne badania profilaktyczne, konsultacje neurologiczne oraz dietetyczne to tylko niektóre z porad, jakie przygotował Szpital Specjalistyczny w Wejherowie. Będzie można z nich skorzystać w niedzielę, 3 września 2017 r.

Wszyscy, którzy, podczas dożynek w Szemudzie, odwiedzą stoisko szpitala w godz. 14.30-19.00 będą mogli uzyskać darmowe porady i badania.

– Zachęcamy do skorzystania z naszych badań, bowiem w ubiegłym roku podczas tego wydarzenia udało nam się przebadać blisko 450 osób, z czego aż 30 proc. wyników odbiegało od normy – mówi Andrzej Zieleniewski, wiceprezes Zarządu Szpitali Pomorskich sp. z o.o. 

Co można zbadać?     

W  ramach diagnostyki, profilaktyki cukrzycy i udaru mózgu na stoisku szpitala będzie można skorzystać z bezpłatnej konsultacji lekarza neurologa. Dostępne będą też badania profilaktyczne. Będzie można zmierzyć m.in.: poziom glukozy, cholesterolu, kwasu moczowego we krwi, ciśnienia tętniczego, a także BMI. Przebadane osoby skorzystają też z porad dietetycznych i dostępnych materiałów edukacyjnych.

Szpital Specjalistyczny w Wejherowie, będący częścią spółki Szpitale Pomorskie, już po raz drugi, uczestniczy w dożynkach gminnych w Szemudzie.  Dożynki rozpoczną się uroczystą mszą św. o godz. 13.00. Na boisku w Szemudzie od godz. 14.30 będzie można skorzystać z wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych. W programie: występy zespołów muzycznych, konkursy, biegi, pokazy laserowe, a  od 22 będzie zabawa taneczna.

Szemud dożynki_plakatŹródło: http://pomorskie.eu

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx