Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Chów ślimaków jako przykład przedsiębiorczości w gospodarstwie rolnym – bezpłatne szkolenie

Informujemy, że w ramach projektu "Innowacyjny gospodarz” realizowanego przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie na zlecenie Fundacji Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA zostały jeszcze wolne miejsca na szkolenie "Chów ślimaków jako przykład przedsiębiorczości w gospodarstwie rolnym”. Szkolenie odbędzie się w Starym Polu w dniach 20-21 kwietnia br. W ramach szkolenia odwiedzimy gospodarstwo Snails Garden należące do prekursora hodowli ślimaków w Polsce Pana Grzegorza Skalmowskiego. Pan Grzegorz Skalmowski prowadzi szkolenia, warsztaty, współpracuje z naukowcami a także prowadzi własne przetwórstwo ślimaków.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o jak najszybsze przesłanie karty zgłoszenia. Liczba miejsc na szkolenie ograniczona jest do 35. O wpisie na listę uczestników szkolenia decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnikami szkoleń mogą być rolnicy, doradcy, członkowie Lokalnych Grup Działania, nauczyciele, studenci i uczniowie szkół rolniczych oraz mieszkańcy obszarów wiejskich.

Uczestnicy szkolenia dojeżdżają na własny koszt. Koszty noclegów i wyżywienia pokrywa organizator szkolenia.


Miejsce szkolenia:
Zajazd „Stare Pole” (PODR Gdańsk o/Stare Pole)
ul. Marynarki Wojennej 21
82-220 Stare Pole
Zajazd w Starym Polu usytuowany jest przy głównej trasie przelotowej: Gdańsk - Malbork - Elbląg - Braniewo - Kaliningrad.
Odległość ze Starego Pola do Malborka wynosi 11 km, do Elbląga 19 km.
Do hotelu można dojechać własnym środkiem transportu lub skorzystać ze środków komunikacji publicznej. Z Malborka (PKP, PKS, przewozy Latocha), z Elbląga (PKP, PKS). Od dworca PKP w Starym Polu i przystanku do hotelu jest 200 m.

Karty zgłoszenia (w załączeniu) proszę o przesłanie do Pani Janiny Dąbrowskiej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 729 66 34 w.106.

Osoby do kontaktu w sprawach merytorycznych:
CDR w  Brwinowie
Łukasz Laskowski -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Barbara Grygo -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   
Anna Kowalska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: 22 729 66 34 wew. 122 lub 171

Do pobrania

Źródło: http://www.cdr.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx