Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Program „Latarnie Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży”

W okresie pandemii dążeniem Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM) jest wsparcie doświadczonych organizacji młodzieżowych, stowarzyszeń, instytucji edukacyjnych i placówek kształceniowych w roli symbolicznych „latarni” wskazujących innym drogę w działaniach na rzecz międzynarodowej wymiany młodzieży. PNWM przygotowała dla nich dofinansowanie do projektów mających na celu wzmocnienie i promocję polsko-niemieckiej współpracy oraz rozszerzenie oferty programowej. Dotacje w kwocie do 90 000 złotych na projekt przyznawane są na działania trwające do 12 miesięcy. Kolejny termin składania wniosków upływa 30 kwietnia 2021 roku.

https://pnwm.org/wp-content/uploads/2021/02/Logo_Latarnie-PNWM-768x554.jpg

Chcieliby Państwo również stać się „Latarnią PNWM”? Szczegółowe informacje o programie znajdą Państwo tutaj: „Latarnie Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży”.

Źródło: https://pnwm.org

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx