Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konferencja „Społeczeństwo obywatelskie: przestrzeń troski o dobro wspólne”

Narodowy Instytut Wolności– Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza na konferencję pt. „Społeczeństwo obywatelskie: przestrzeń troski o dobro wspólne”, która odbędzie się 29 listopada br. w Centrum konferencyjnym w hotelu Novotel Centrum Warszawa.

Konferencja „Społeczeństwo obywatelskie: przestrzeń troski o dobro wspólne” jest okazją do rozmowy o najważniejszych aspektach funkcjonowania polskich organizacji pozarządowych. To wydarzenie z udziałem szerokiej reprezentacji polskich organizacji pozarządowych. W dyskusjach, oprócz społeczników, pojawią się przedstawiciele administracji publicznej i świata nauki. Konferencja stworzy wyjątkowe możliwości poznania najnowszych rozwiązań ze świata NGO i rozmowy o przyszłości organizacji obywatelskich. Chcemy, by to wydarzenie było platformą do poszukiwania rozwiązań, inspiracji i wspólnych wartości, które pomagają łączyć różne poglądy, idee i cele. Zapraszamy!

W celu dokonania rejestracji na konferencję, prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.konferencja.niw.gov.pl.

Źródło: https://www.niw.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx