Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Rekrutacja na dwudniowe warsztaty w zakresie przygotowywania ofert i rozliczania dotacji dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów działających na rzecz seniorów

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na rzecz seniorów na dwudniowe warsztaty w zakresie przygotowywania ofert i rozliczania dotacji. Warsztaty odbędą się w terminie 3-4 grudnia 2019 r. Organizator zapewnia transport, nocleg oraz wyżywienie.

Warsztaty mają na celu przyczynić się do zwiększenia wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z zakresu przygotowywania ofert i rozliczania dotacji przez organizacje pozarządowe i inne podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, m. in. w kontekście zmiany ramowych wzorów ofert w związku z rozporządzeniem Przewodniczącego Komitetu do spraw Pożytku Publicznego z dnia 24 października 2018 r. w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: http://mcps.com.pl/aktualnosci/rekrutacja-na-dwudniowe-warsztaty-w-zakresie-przygotowywania-ofert-i-rozliczania-dotacji/

Źródło: http://www.dialog.mazovia.pl/

Najnowsze