Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Europa dla obywateli” - zaproszenie na spotkanie tematyczne „Pamięć europejska”

W związku ze zbliżającym się naborem wniosków w Komponencie 1. Pamięć o przeszłości Europy  w ramach programu „Europa dla obywateli”, polski Punkt Kontaktowy serdecznie zaprasza na spotkanie tematyczne „Pamięć europejska”, które odbędzie się 19 listopada 2019 r. w Warszawie.

Celem spotkania jest zainspirowanie organizacji kulturalnych, edukacyjnych i społecznych oraz samorządów do realizacji projektów w ramach Komponentu 1. Pamięć o przeszłości Europy (https://europadlaobywateli.pl/komponenty-i-dzialania/pamiec-europejska/ ).

W wydarzeniu wezmą udział zaproszeni beneficjenci programu, którzy zaprezentują projekty, które uzyskały dofinansowanie w ramach Komponentu 1. Pamięć o przeszłości Europy. Wśród nich znajdą się projekty: „In Between?” (European Network Remembrance and Solidarity), „100 lat pokoju w Europie” (Fundacja Dom Pokoju), „Bieżeństwo historia zwykłych ludzi” (Starostwo Powiatowe w Hajnówce). Podczas wydarzenia zostaną również przekazane najważniejsze informacje na temat  programu „Europa dla obywateli” oraz terminy  konkursów wniosków w 2020 roku.

TERMIN: 19 listopada, godz. 10.30-14.15
MIEJSCE: Przestrzeń from Facebook, ul. Koszykowa 61, Warszawa

Szczegółowy program wraz z formularzem rejestracyjnym dostępne są pod linkiem: https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-pamiec-europejska-19-listopada-2019/

Więcej informacji na temat programu „Europa dla obywateli” na stronie Polskiego Punktu Kontaktowego : https://europadlaobywateli.pl/ .

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!
Zespół Punktu Kontaktowego programu "Europa dla obywateli"

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx