Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

V Podlaskie Forum Aktywności Osób Starszych

Stowarzyszenie Szukamy Polski, Rada Seniorów przy Marszałku Województwa i Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zapraszają do udziału w V Podlaskim Forum Aktywności Osób Starszych. Spotkanie odbędzie się 13 listopada br. w Sali konferencyjnej im. Krzysztofa Putry Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 1.

Program forum przewiduje między innymi wystąpienie Artura Kosickiego, Marszałka Województwa Podlaskiego, wykład gościa specjalnego dr Lidii Marii Jedlińskiej z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie, koordynatora "Szkoły @ktywnego Seniora" na temat działań edukacyjnych i aktywizujących stosowanych w Krakowie, prezentację ciekawych projektów senioralnych i dobrych praktyk działań lub inicjatyw podlaskich środowisk osób starszych, informację o usługach społecznych dla osób starszych w województwie. Odbędzie się także  debata oksfordzkiej z tezą  „Aktywność seniorów zmienia środowiska lokalne”.

Podczas V Podlaskiego Forum Aktywności Osób Starszych zostaną ogłoszone wyniki konkursu fotograficznego dla seniorów „Podlaskie Ślady – człowiek, miejsce, kultura”; odbędzie się też  wernisaż prac laureatów konkursu.

Zgłoszenia należy nadsyłać pocztą elektroniczną do dnia 08.11.2019 r.(piątek) na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Należy podać: imię i nazwisko osoby/osób zgłaszanej/zgłaszanych, miejscowość oraz reprezentowana organizację lub instytucję.

Podlaskie Forum Aktywności Osób Starszych odbywa się w Białymstoku od roku 2015. Jest to doroczne spotkanie przedstawicieli organizacji i instytucji działających na rzecz seniorów, aktywnych organizacji senioralnych, miejskich i gminnych rad seniorów z regionu oraz samych seniorów, zainteresowanych problematyką. Jest to też okazja do nawiązania znajomości w środowisku senioralnym województwa podlaskiego, wymiany doświadczeń, dyskusji na ważne dla środowiska tematy, inicjowania współpracy pomiędzy organizacjami oraz współpracy międzypokoleniowej. Forum ma przede wszystkim jednak wymiar edukacyjno - informacyjny.

program V FORUM.pdf

Źródło: https://www.wrotapodlasia.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx