Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na konferencję „Problem uzależnienia od substancji psychoaktywnych wśród dzieci i młodzieży”

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zaprasza do udziału w konferencji „Problem uzależnienia od substancji psychoaktywnych wśród dzieci i młodzieży”, która organizowana jest w ramach „Mazowieckiego Przeglądu Zdrowia Publicznego”.

Termin: 19 listopada 2019 r.

Miejsce: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa (sala konferencyjna; parter).

Cel: wzrost świadomości społecznej na temat szkodliwego wpływu używania substancji psychoaktywnych przez dzieci i młodzież, ze szczególnym zwróceniem uwagi na problem narkotyków i dopalaczy, których spożycie rośnie każdego roku.

Adresaci: personel medyczny, psycholodzy, terapeuci, pedagodzy, pracownicy socjalni, policjanci, pracownicy organizacji pozarządowych, pracownicy jednostek samorządu terytorialnego, nauczyciele, członkowie gminnych komisji ds. rozwiązywania problemów uzależnień, inne grupy zawodowe zainteresowane problematyką uzależnień.

Podczas konferencji przewidziana jest również część warsztatowa, gdzie przedstawione zostaną walizki edukacyjne zawierające substancje imitujące narkotyki oraz przedmioty służące do ich zażywania. W tej części zostaną zaprezentowane najczęstsze substancje psychoaktywne oraz narzędzia wykorzystywane przy ich zażywaniu.

Organizatorzy: Samorząd Województwa Mazowieckiego, we współpracy z Mazowiecką Radą Zdrowia Psychicznego.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

W celu zgłoszenia udziału w konferencji prosimy o wypełnienie i przesłanie skanu karty zgłoszeniowej na adres do 15 listopada 2019 r.

Liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie w konferencji decyduje kolejność prawidłowo wypełnionych zgłoszeń.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 59 79 927.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx