Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na ogólnopolską konferencje „PROJEKT KONSULTACJE...”

Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy 26 listopada organizuje w Warszawie konferencję, podczas której podzieli się doświadczeniami w obszarze włączania mieszkańców w podejmowanie decyzji na szczeblu lokalnym.

Co roku w Warszawie odbywa się kilkadziesiąt procesów konsultacji społecznych. Staramy się, żeby były one coraz lepsze i coraz bardziej odpowiadały na potrzeby mieszkańców, ale też żeby ich wyniki były bardziej przydatne dla Urzędu. Zmieniliśmy sposób komunikowania konsultacji i ich identyfikację wizualną, wprowadzamy nowe metody informowania i prowadzenia dialogu.

O tym wszystkim opowiemy podczas konferencji „PROJEKT KONSULTACJE – czyli jak zarządzać miastem wspólnie z mieszkańcami”, na którą serdecznie zapraszamy. 

Chcielibyśmy podzielić się naszymi doświadczeniami z włączania mieszkańców w podejmowanie decyzji na szczeblu lokalnym. Mamy nadzieję, że przedstawione przez nas przykłady ciekawych i udanych procesów będą dla uczestników inspiracją, a zaplanowane podczas konferencji warsztaty posłużą jako pole wymiany doświadczeń i pomysłów.

Podczas konferencji przekażemy też uczestnikom publikację „Konsultacje społeczne. 24 inspiracje z Warszawy”, zbierającą warszawskie dobre praktyki z obszaru konsultacji z mieszkańcami.

Konferencja skierowana jest zarówno do decydentów oraz pracowników samorządów i instytucji lokalnych, jak i przedstawicieli organizacji pozarządowych czy podmiotów komercyjnych, którzy prowadzą procesy konsultacyjne.

Konferencja odbędzie się:

  • w Centrum Nauki Kopernik
  • przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20 w Warszawie
  • 26 listopada 2019 w godzinach 9.30 – 16.00

PROGRAM KONFERENCJI (wstępny)

REJESTRACJA (do 18 listopada)

Organizatorem konferencji jest Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Źródło: http://konsultacje.um.warszawa.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx