Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PZU wesprze jednostki OSP w ramach akcji Pomoc To Moc

PZU pomoże ratować życie i zdrowie Polaków. Grupa PZU pomoże strażakom ochotnikom ratować ludzkie życie i zdrowie. Przeznaczy 5 milionów złotych na zakup najbardziej potrzebnego sprzętu dla Ochotniczych Straży Pożarnych w całej Polsce. Sami strażacy zdecydują o jego wyborze.

Strażacy Ochotnicy pełnią bardzo ważna rolę w życiu społeczności lokalnych. Jednostki OSP działają nawet w najmniejszych miejscowościach, a strażacy ochotnicy najczęściej jako pierwsza służba niosą pomoc potrzebującym. Gaszą pożary, ratują ofiary wypadków drogowych, przychodzą z pomocą podczas  powodzi, nawałnic i innych klęsk żywiołowych.

W ramach akcji prewencyjnej  Pomoc To Moc, przygotowaliśmy nowy cel przewodni:„Wsparcie Ochotniczej Straży Pożarnej”. Dzięki temu jednostki OSP bedą miały możliwość ubiegania się o uzyskanie funduszy na zakup specjalistycznego sprzętu ratowniczego.

Warunkiem niezbędnym do ubiegania się o dofinansowanie jest złożenie prawidłowo wypełnionego wniosku prewencyjnego zgodnie z regulaminem akcji.

Maksymalna kwota dofinansowania dla jednostki to 25 000 zł brutto.

Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych mogą składać wnioski o nowy sprzęt za pośrednictwem strony internetowej: pomoctomoc.pzu.pl/OSP

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx