Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

I Wojewódzka Konferencja Senioralna oraz Targi Seniora - Silver Silesia w Gliwicach

8 i 9 października w hali Arena Gliwice (Mała Arena) odbędzie się I Wojewódzka Konferencja Senioralna oraz Targi Seniora - Silver Silesia
 
graf. mat. organizatora

Podczas dwóch dni targowych zaprezentowane zostaną najnowsze trendy i usługi. Targom towarzyszyła będzie I Wojewódzka Konferencja Senioralna, która będzie okazją do spotkania środowisk naukowych, polityków, profesjonalistów realizujących politykę senioralną w środowiskach lokalnych oraz przedstawicieli środowisk senioralnych.

W trakcie konferencji, w ramach dwóch paneli dyskusyjnych: „Senior aktywny” oraz „Senior zależny” omawiane będą główne problemy, wyzwania oraz kierunki działań warunkujące budowanie odpowiedzialnej polityki senioralnej w regionie.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Formularz zgłoszeniowy oraz program konferencji jest dostępny na stronie: www.silversilesia.pl

Źródło: https://slaskie.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx