Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rozpoczął się piąty nabór wniosków w konkursie grantowym „Gmina na czasie”

Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zaprasza do składania wniosków do projektu „Gmina na czasie". Do dnia 31.10.2019 prowadzony będzie już piąty nabór wniosków do projektu, natomiast w terminie do 03.12.2019 szósty nabór wniosków.

Celem projektu „Gmina na czasie" jest podniesienie i rozwinięcie kompetencji cyfrowych dorosłych mieszkańców terenów wiejskich i małych miast. W ramach mikroprojektu można uzyskać dofinansowanie nie tylko na koszty związane z samą organizacją szkolenia (promocja, catering, honoraria instruktorów), ale także na koszty zakupu sprzętu komputerowego.

W ramach projektu wprowadzono ułatwienia dotyczące możliwości przekazania sprzętu po zakończeniu realizacji mikroprojektu do szkół, które uzyskały analogiczne wsparcie w ramach innych programów operacyjnych perspektywy 2014-2020. Od bieżącego naboru o wsparcie mogą ubiegać się także gminy miejskie o liczbie ludności powyżej 20 tys. osób z woj. łódzkiego oraz kujawsko-pomorskiego (samodzielnie bądź w partnerstwie z organizacją pozarządową).

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: https://www.efrwp.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx