Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

"Jak napisać dobry wniosek w Programie Równać Szanse?" Nabór na szkolenia w ramach RKG 2019!

Osoby zainteresowane udziałem w Regionalnym Konkursie Grantowym mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń przygotowanych specjalnie z myślą o organizacjach planujących udział  w tym konkursie.  Dla zainteresowanych odbędzie się pięć jednodniowych szkoleń "Jak napisać dobry wniosek w Programie Równać Szanse?".

W czasie szkolenia trenerzy poruszą najważniejsze kwestie związane z udziałem w pierwszym etapie konkursu m.in. :

- jak wypełnić formularz wniosku o dotację,
- do jakich danych sięgać analizując społeczność lokalną, 
- jakie narzędzia (poza ankietą) pozwolą uzyskać cenne informacje niezbędne w przygotowaniu diagnozy.

Terminy i miejsca:

14 września 2019 r. – Wrocław, Rzeszów, Warszawa;

21 września 2019 r. – Kraków, Poznań.

Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne.

Rejestracja na szkolenia odbywać się będzie poprzez elektroniczny formularz udostępniony na stronie programu. LINK TUTAJ

Szkolenia odbędą się w godzinach od 10.00 do 15.00.
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży pokrywa koszty szkolenia. Dojazd uczestników na szkolenia odbywa się na własny koszt. 
O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.


Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne. Udział w szkoleniu nie jest warunkiem dopuszczenia wnioskodawcy do pierwszego etapu konkursu.

Zainteresowanych prosimy o zarejestrowanie się na szkolenie przy pomocy formularza znajdującego się poniżej do 5 dni przed szkoleniem.
 

Potwierdzenia zakwalifikowania się na szkolenie zostanie przesłane w ciągu 24 godzin.

Dokładne adresy ośrodków szkoleniowych zostaną podane na tydzień przed terminem szkolenia.

Szkolenia poprowadzą dysponujący wieloletnim doświadczeniem trenerzy Programu Równać Szanse. Chcemy, aby te szkolenia pomogły Państwu we wzięciu udziału w Ogólnopolskim Konkursie Grantowym, a w dłuższej perspektywie w aplikowaniu o środki na działania na rzecz dzieci i młodzieży zarówno w konkursach ogłaszanych w ramach Programu „Równać Szanse”, jak i innych programach.

Wszystkie pytania prosimy kierować pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu (22) 826 10 16.

Źródło: https://rownacszanse.pl

Najnowsze