Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Rolnictwo społeczne i gospodarstwo opiekuńcze: możliwości pracy, partnerstwo społeczne i integracja” - zaproszenie na konferencję

Konferencja upowszechniająca wyniki projektu CARE-T-FARMS pn. „Rolnictwo społeczne i gospodarstwo opiekuńcze: możliwości pracy, partnerstwo społeczne i integracja”

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie wraz z Partnerami organizuje w terminie 17-18 września 2019 r. konferencję upowszechniającą wyniki projektu CARE-T-FARMS pn. „Rolnictwo społeczne i gospodarstwo opiekuńcze: możliwości pracy, partnerstwo społeczne i integracja”.

Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona osób zainteresowanych tematem rolnictwa społecznego oraz gospodarstw opiekuńczych. Do udziału zapraszamy doradców rolniczych, rolników, nauczycieli szkół rolniczych, studentów, mieszkańców obszarów wiejskich, przedstawicieli LGD, samorządów oraz jednostek sektora pomocy społecznej.

W trakcie pierwszego dnia wydarzenia przewidziano prezentację celów i rezultatów projektu, w tym demonstrację platformy szkoleniowej CARE-T-FARMS wraz z jej pilotażowym testowaniem. Drugi dzień wydarzenia poświęcony będzie koncepcji opracowanego kursu szkoleniowego CARE-T-FARMS, który składa się z trzech modułów: opiekun, menedżer i specjalista w gospodarstwie społecznym. Do udziału w konferencji zostali zaproszeni eksperci, którzy poruszą kwestie rolnictwa społecznego w kontekście wykluczenia społecznego, a także terapii, które mogą być prowadzone w gospodarstwie rolnym. Elementem konferencji jest także wizyta studyjna na „Farmie Życia” w Więckowicach.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rekrutacja na konferencję będzie prowadzona do 9 września 2019 r. Karty zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Decyduje kolejność zgłoszeń ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.
Uczestnicy konferencji otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo w wydarzeniu.

Informacji merytorycznych o wydarzeniu udziela:
Józefina Król - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich – tel.: 12 424 05 09,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacji w sprawie rekrutacji udziela:
Maria Szaszkiewicz - Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego – tel.: 12 424 05 06,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
Harmonogram szkolenia
Karta zgłoszenia uczestnika

UE

Źródło: http://cdrkursy.edu.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx