Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Program Stypendialny Fundacji Santander

Fundacja Santander po raz drugi ogłasza nabór do Programu Stypendialnego. Wsparcie finansowe przeznaczone jest dla wybitnych uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, gimnazjalnych i szkół średnich.

Jesteś zdolnym uczniem z pasją i marzeniami ? Weź udział w naszym Programie Stypendialnym dla wybitnej młodzieży !

Stypendium stanowi nagrodę za trud włożony w naukę i jest motywacją do dalszej pracy i osiągania coraz lepszych wyników. Chcemy, aby nasze wsparcie przyczyniło  się  do rozwijania talentów i pasji oraz ułatwiło uczniom z całej Polski kształcenia na najwyższym poziomie.

Do wzięcia udziału w programie zachęcamy wszystkich, którzy wierzą w swoje możliwości  i którzy potwierdzą nam to swoimi wyjątkowymi osiągnięciami w działalności szkolnej lub pozaszkolnej.

Szczegóły w REGULAMINIE PROGRAMU STYPENDIALNEGO 

Aby wziąć udział w programie wystarczy wypełnić formularz zamieszczony TUTAJ

Fundacja wybierze najlepszą dwudziestkę uczniów, którzy uzyskają wsparcie finansowe. Łączna kwota jaką uzyska każdy z uczniów w trakcie wsparcia stypendialnego wyniesie  5 000 złotych, wypłacane po 500 złotych przez 10 miesięcy.

Informacje pod numerem telefonu: 22 534 17 26

Wnioski przyjmujemy od 17 czerwca do 22 lipca 2019 r.

Zapraszamy do udziału !

Źródło: https://fundacja.santander.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx