Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XIV Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

Już w wrześniu spotkajmy się na największym międzynarodowym spotkaniu społeczno-ekonomicznym młodych liderów w Europie. W tym roku hasłem przewodnim Forum Ekonomicznego Młodych Liderów jest teza „Umiejętności przyszłości dla przyszłych liderów”

XIV Forum Ekonomiczne Młodych Liderów jest wspaniałą okazją do poznania osób myślących w podobny sposób, którzy podzielają te same wartości i zainteresowania. Podczas Forum stworzona zostanie możliwość spotkania z intersującymi gośćmi: politykami, ludźmi biznesu , nauki i kultury, którzy podzielą się swoją widzą, umiejętnościami i wskażą drogę jak zostać jeszcze skuteczniejszym liderem i sprawniej osiągać własne cele.

Zapraszamy do udziału i włączenia się w dyskusję o przyszłości Europy, nowych technologiach i innowacyjnych pomysłach, które zainspirują Was do działania.

2-6 września 2019 bądź w centrum wydarzeń. Do zobaczenia w Nowym Sączu!

NIE ZWLEKAJ DOŁĄCZ DO LIDERÓW WSPÓŁCZESNEJ EUROPY!

WIĘCEJ INFORMACJI I REJESTRACJA

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx