Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

21 000 € na stypendia od GoEuro!

 

Zamierzasz wyjechać na studia zagraniczne w roku akademickim 2017/2018? Będziesz studiować w Europie? Chcesz również zwiedzić kraj, do którego się wybierasz? Szukasz sposobu na sfinansowanie tej niezapomnianej przygody? W takim razie koniecznie sprawdź, jak GoEuro – platforma do wyszukiwania połączeń kolejowych, autobusowych i lotniczych – może Ci w tym pomóc:

10 stypendiów na podróże zagraniczne - dla studiujących w jednym z krajów europejskich

2 nagrody w konkursie na Instagramie - dla uczestników konkursu foto/wideo

Jak wziąć udział w programie stypendialnym GoEuro?

Chcąc ułatwić studentom podróżowanie w czasie ich pobytu za granicą, a tym samym dać im okazję poznania nie tylko miasta, w którym będą studiować, przygotowaliśmy program stypendialny GoEuro – 10 stypendiów, każde w wysokości 2000 €! O stypendium GoEuro można ubiegać się, wypełniając wniosek online na niniejszej stronie internetowej. Nim do tego przystąpisz, upewnij się, że Twoja uczelnia została zakwalifikowana. Tym samym musi ona znajdować się na liście poniżej.

Aby wziąć udział w konkursie na Instagramie, musisz w pierwszej kolejności podać nam swoją nazwę użytkownika, którą posługujesz się w tej aplikacji. Następnie możesz zamieścić zdjęcie lub wideo, przy pomocy którego wytłumaczysz nam, co zainspirowało Cię do wybrania właśnie tego kraju na studia zagraniczne. Zdjęcie lub wideo na Instagramie musi być otagowane @goeuro oraz zawierać hashtag #goabroad. Pamiętaj! Twoja praca konkursowa ma w kreatywny sposób wytłumaczyć nam, DLACZEGO pragniesz studiować właśnie w tym, a nie innym kraju. Dwie najbardziej inspirujące prace zostaną nagrodzone kwotą 500 € każda. Zwycięzców wybierze uznany fotograf z serwisu EyeEm – Samuel James Harries. Śledź nasze konto na Instagramie tutaj.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 31.01.2018, do północy (GMT+1).

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: https://www.goeuro.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx