Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenie o naborze innowacyjnych pomysłów do projektu „Inkubator Innowacji Społecznych Wielkich Jutra”. Temat: Usługi opiekuńcze dla osób zależnych

RUSZA DRUGI NABÓR POMYSŁÓW!

DGA S.A. z siedzibą w Poznaniu na podstawie Umowy o dofinansowanie Projektu grantowego nr POWR.04.01.00-00-I026/15
z dnia 22.06.2016 r. zawartej z Ministerstwem Rozwoju z siedzibą w Warszawie 
ZAPRASZA DO ZGŁASZANIA INNOWACYJNYCH POMYSŁÓW 
W TEMACIE USŁUGI OPIEKUŃCZE DLA OSÓB ZALEŻNYCH.

O Projekcie

Projekt „Inkubator Innowacji Społecznych Wielkich Jutra” (Temat: Usługi opiekuńcze dla osób zależnych), wdrażany w ramach IV Osi Priorytetowej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (Działanie 4.1: Innowacje społeczne), na zlecenie Ministerstwa Rozwoju, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem głównym Projektu jest wsparcie procesu inkubacji 45 innowacyjnych pomysłów dotyczących usług opiekuńczych dla osób zależnych z terenu całej Polski, z których min. 20% zostanie przygotowanych do wdrożenia na szeroką skalę w okresie do 12.2018 r.

Grupą docelową Projektu są odbiorcy i użytkownicy nowych rozwiązań, tj. osoby zależne wraz z opiekunami, w szczególności: opiekunowie osób z niepełnosprawnością w zakresie wybranych czynności z życia społecznego i obywatelskiego oraz opiekunowie osób starszych.

Grantobiorcą (innowatorem społecznym) może być każdy, zarówno osoba indywidualna, jak i podmiot, mający pomysł na innowację społeczną dotyczącą usług opiekuńczych dla osób zależnych.

Termin naboru: od 10.10.2017 r. do 30.11.2017 r.

Nabór prowadzony jest w oparciu o Procedury realizacji Projektu grantowego (tzw. Regulamin udziału w Projekcie wraz z załącznikami) dostępne w Zakładce Aplikuj – Zasady naboru.

Odpowiedzi na pytania udzielane są od poniedziałku do piątku w godz. od 09.00 do 16.00 w Biurze Projektu przy ul. Towarowej 35 w Poznaniu, pod nr tel.: 505 820 079 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ZACHĘCAMY DO ZGŁASZANIA POMYSŁÓW!!!

OGŁOSZENIE O NABORZE

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: http://inkubatorwielkichjutra.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx