Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

II Forum Promocji Turystycznej

To już drugie organizowane przez portal WaszaTurystyka.pl spotkanie osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności samorządowej i społecznej, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, agroturystycznej, reprezentantów Regionalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Organizacji Turuystycznych, fachowców od promocji turystycznej z innych krajów.
9 Listopada 2017, 10:00 (Czwartek)

Polonia Palace Hotel, Warszawa

Podobnie jak w poprzednim roku, liczymy, że Forum będzie okazją do skonfrontowania osiągnięć w dziedzinie promocji turystycznej na wielu poziomach w Polsce i za granicą.

II Forum Promocji Turystycznej to idealne miejsce na wymianę pomysłów i wiedzy na temat sposobów promowania produktów turystycznych, obiektów, miast, regionów, krajów.

Spotkanie będzie miało charakter interdyscyplinarny i podobnie, jak w ubiegłym roku, zaprosiliśmy uznanych ekspertów i praktyków z kraju i zagranicy, którzy zaprezentują własne doświadczenia, dobre praktyki.

Forum będzie też miejscem do wymiany poglądów na temat promocji między branżą turystyczną i samorządowcami oraz organizacjami i urzędnikami odpowiedzialnymi za promocję turystyczną, okazją do przedstawienia potrzeb i oczekiwań wielu stron.

Obecność na Forum najważniejszych osób odpowiedzialnych za turystyczną promocji Polski jest gwarancją wysokiego poziomu dyskusji podczas spotkania.

NOWOŚCI!

Na II Forum Promocji Turystycznej dodaliśmy nowości. Pierwsza to "POJEDYNKI" - dyskusje dwuosobowe na poszczególnych poziomach promocji.

Druga to finał konkursu na film promujący turtystyczne miejsca w Polsce.

 

Czas i miejsce: 9 listopada 2017, Polonia Pałace Hotel, Sala Ludwikowska

Organizator: redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl

Uczestnicy: osoby odpowiedzialne za promocję w samorządach wojewódzkich, gminnych, powiatowych, pracownicy i członkowie ROT-ów i LOT-ów, branża turystyki krajowej i przyjazdowej, hotelarze

Patronaty: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna, Polska Izba Turystyki

Partnerzy: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego (złoty sponsor), Cypryjska Organizacja Turystyczna (srebrny sponsor),  Śląska Organizacja Turystyczna, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna

Sponsorzy: ZŁOTY - Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, SREBRNY - Cypryjska Organizacja Turystyczna

Informacja dla uczestników Forum

Rok temu Forum Promocji Turystycznej było bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych. Zależało nam na tym, żeby stworzyć wydarzenie, które będzie otwarte i dostępne dla wszystkich. Niestety, musieliśmy zrezygnować z tej formuły - nie ze względu na nieokiełznaną chęć zarobienia na Państwa uczestnictwie, ponieważ już od początku naszą ideą było finansowanie imprezy przez sponsorów i partnerów (niska cena udziału w II Forum jest na to dowodem).

Musieliśmy jednak wprowadzić system płatności za bilety, aby mieć minimalną gwarancję, że na wydarzenie zarejestrują się ci, którzy są faktycznie zainteresowani udziałem w imprezie. Oszacowanie liczby uczestników na podstawie bezpłatnych rejestracji okazało się bowiem niemożliwe.

Rejestracja dla uczestników

Źródło: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx