Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs stypendialny Funduszu Natalii Partyki

Kto może zostać stypendystą Funduszu Natalii Partyki?

Osoby w wieku 17-22 lata, które osiągają wysokie wyniki w sporcie1 na poziomie odpowiedniej do kategorii wiekowej klasy sportowej, we współzawodnictwie krajowym lub międzynarodowym, w dyscyplinach indywidualnych lub grach zespołowych, w dyscyplinach olimpijskich lub paraolimpijskich i spełniają przynajmniej jedno z następujących kryteriów:

  1. pochodzą z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, o dochodzie gospodarstwa domowego w przeliczeniu na osobę nie wyższym niż 1400,00 zł (dochód netto)2].
  2. mają orzeczoną niepełnosprawność.

Co zrobić, by zdobyć stypendium?

  1. Przeczytaj Regulamin Konkursu;
  2. Nagraj filmik, w którym zaprezentujesz swoją kandydaturę. Filmik nie może trwać dłużej niż 1 minutę i powinien  zawierać odpowiedź na pytanie – „Dlaczego to właśnie TY powinieneś/powinnaś otrzymać stypendium z Funduszu Natalii Partyki?”. Udostępnij filmik w internecie, a link wstaw do wniosku;
  3. Wypełnij Wniosek;
  4. Prześlij go wraz z wymaganymi załącznikami  (maks. 5 MB) do 26 września 2017 r. do godziny 12:00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kryteria oceny wniosków:

  • Osiągnięcia sportowe
  • Ambicje i plany na przyszłość, m.in. planowany sposób wykorzystania stypendium
  • Sytuacja socjalna i życiowa kandydata.

Stypendium z Funduszu Natalii Partyki wynosi 1000 zł miesięcznie, i jest przyznawane na 10 miesięcy (od listopada 2017 r. do sierpnia 2018 r.).

Pobierz Regulamin_-_Stypendia_Funduszu_Natalii_Partyki_III_edycja [.pdf]

Pobierz Wniosek stypendialny (docx)

[1] Za wysokie wyniki sportowe uznaje się medale zdobyte na imprezach rangi mistrzowskiej na poziomie krajowym i międzynarodowym lub innych zawodach tego typu w okresie nie wcześniej niż dwa lata od dnia złożenia wniosku.
[2] 70% płacy minimalnej (2000,00 zł.) obowiązującej od 1 stycznia 2017 r. (Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z 09.09.2016 r. w sprawie wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę w 2017 r. Dz.U. 2016 poz. 1456)

Źródło: http://www.fundusznataliipartyki.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx