Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trwa rekrutacja do programu stypendialnego Klasa adresowanego do zdolnych absolwentów szkół gimnazjalnych z mniejszych miejscowości

Pochodzą z małych miejscowości i choć kończyli gimnazja z najwyższymi stopniami, sytuacja materialna utrudniałaby im kontynuację nauki. A przecież ze swoim talentem i pasją zasługują na miejsce w najlepszych szkołach. Stąd pomysł Fundacji BGŻ BNP Paribas na wsparcie takich wybitnych młodych ludzi.

Klasa to autorski program stypendialny zapewniający absolwentom gimnazjów naukę w renomowanych liceach ogólnokształcących w 5 miastach akademickich - Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni i Szczecinie.

Co oferuje program?

  • 4-letnie stypendium:3 lata wsparcia w trakcie nauki (w tym opłata za Internat, wyżywienie, komitet rodzicielski, podręczniki, comiesięczne kieszonkowe, wyjścia kulturalne, wycieczki szkolne, zajęcia dodatkowe, stała opieka wychowawcza, wsparcie wybitnych talentów, inne ważne potrzeby uczniów) oraz stypendium na I roku studiów
  • dostęp do nagród stypendialnych oraz wieloletnie wsparcie (także w rozwoju zawodowym)
  • „Możesz na mnie Polegać”program zaangażowania społecznego stypendystów (wsparcie licealistów w ich działaniach wolontariackich oraz realizacji własnych projektów prospołecznych)

Do tej pory Klasę ukończyło ponad 500 stypendystów. 100% z nich dostało się na na wymarzone uczelnie wyższe.

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło:https://www.bgzbnpparibas.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx