Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Program pomocy strażom pożarnym - zgłoszenia do 7 lipca br.

 

Szanowni Państwo,w 2015 roku odbyła się kolejna, 15. już edycja programu wsparcia zawodowych i ochotniczych straży pożarnych prowadzonego przez PKN ORLEN we współpracy z korporacyjną Fundacją ORLEN – Dar Serca. Blisko 150 zawodowych i ochotniczych jednostek straży pożarnej z całej Polski otrzymało darowizny w łącznej wysokości około miliona złotych, a łącznie podczas wszystkich edycji programu wartość darowizn osiągnęła 8 mln zł.

 

PKN ORLEN od wielu lat współpracuje z jednostkami straży pożarnych działającymi w najbliższym otoczeniu Zakładu Produkcyjnego w Płocku i Terminali Paliw, ale nasze wsparcie otrzymują jednostki z całego kraju. Doceniamy kompetencje strażaków, ich zaangażowanie w podnoszenie poziomu bezpieczeństwa nas wszystkich, wkład w rozwój społeczności lokalnych.


Program pomocy jednostkom straży pożarnych prowadzony jest zgodnie z zasadami "Polityki dobroczynności Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A.”, której jednym z priorytetów jest ochrona zdrowia i życia.


Zapraszamy Państwa do składania wniosków. Będziemy je przyjmować do 7 lipca 2016 roku. Podobnie jak w roku ubiegłym prosimy o korzystanie wyłącznie z formularza on-line. Wniosków złożonych w innej formie niestety nie będziemy rozpatrywać.

W III kwartale br. prześlemy Państwu  informację dot. złożonego wniosku.Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji programu. W razie pytań prosimy o kontakt:
1) p. Barbara Tęcza, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 22 778 05 92
2) p. Martyna Malicka-Róg, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 24 256 92 81

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: http://www.orlen.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx