Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” po raz piąty ogłasza nabór do ogólnopolskiego programu stypendialnego „Mistrzowie CHEMII”

 

Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” kontynuuje ogólnopolski program stypendialny „Mistrzowie CHEMII”, przeznaczony dla uczniów ostatnich klas gimnazjum. Zdolni uczniowie, którzy interesują się chemią oraz przedmiotami ścisłymi mają szansę otrzymać wsparcie Fundacji na cały okres nauki w szkole średniej. Rekrutacja do V edycji programu już wystartowała i potrwa do 29.04.2016. Szczegóły rekrutacji do programu znajdują się w Regulaminie​

 
Stypendystami programu „Mistrzowie CHEMII” zostaną uczniowie, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce oraz mogą pochwalić się osiągnięciami w dziedzinie chemii i są zaangażowani w życie lokalnej społeczności. Ogólnopolska rekrutacja do programu odbywać się będzie w dwóch etapach. Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza on-line​ na stronie internetowej Fundacji oraz przesłanie dokumentów określonych regulaminem do 29.04.2016.

Uczniowie z województw Polski północnej i centralnej aplikują do szkoły w Toruniu, natomiast młodzież z województw południowych ma szansę na podjęcie nauki w krakowskim technikum. Spośród wszystkich zgłoszeń Komisja Stypendialna wybierze kandydatów, którzy przejdą do drugiego etapu i będą musieli przejść ścieżkę rekrutacji do wybranej przez siebie szkoły zgodnie z wymogami systemu oświatowego. Do programu stypendialnego zostaną zakwalifikowani uczniowie, którzy w obydwu etapach otrzymają od Komisji Stypendialnej łącznie największą liczbę punktów. W ramach stypendium Fundacja opłaca pobyt w internacie wraz z wyżywieniem, zajęcia dodatkowe a także pokrywa zakup podręczników i pomocy szkolnych oraz inne koszty związane z edukacją. Dodatkowo stypendyści otrzymują od Fundacji comiesięczne kieszonkowe na pokrycie osobistych wydatków związanych z nauką.
 
Zapraszamy do składania wniosków!

Fundacja „ORLEN – DAR SERCA”

Oświadczenie o niepobieraniu innego stypendium.pdf

Oświadczenie o pobieraniu innego stypendium.pdf

Oświadczenie o wykorzystaniu wizerunku.pdf​

REGULAMIN PROGRAMU_Mistrzowie CHEMII_2016.pdfREGULAMIN PROGRAMU_Mistrzowie CHEMII_2016.pdf

 

Źródło: http://www.orlendarserca.pl/

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx