Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

mFundacja ogłasza trzecią edycję programu „Mistrzowie Matematyki”

Przez najbliższy miesiąc organizacje pozarządowe z całej Polski mogą wnioskować o dofinansowanie programów stypendialnych dla wybitnie utalentowanych matematycznie uczniów i studentów w ramach trzeciej edycji programu „Mistrzowie matematyki” prowadzonego przez mFundację.

Od 2014 r. Fundacja mBanku przekazała organizacjom pozarządowym łącznie 750 tys. zł w ramach 15 programów stypendialnych o zasięgu lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim. Wsparła w ten sposób edukację 220 szczególnie uzdolnionych uczniów.

„Mistrzowie matematyki” to jedno z działań realizowanych przez nas w ramach strategii „M jak Matematyka”. Dzięki programowi szansę na rozwijanie swoich talentów otrzymują dzieci i młodzież z różnych środowisk, zainteresowane matematyką i osiągające ponadprzeciętne wyniki w nauce
– mówi Iwona Ryniewicz, Prezes mFundacji.

Program jest skierowany do organizacji pozarządowych, które w ramach swojej działalności statutowej realizują programy stypendialne. „Mistrzowie matematyki” dają możliwość pozyskania środków na przeprowadzenie własnego programu stypendialnego ukierunkowanego na wsparcie dzieci, młodzieży, studentów, doktorantów i młodych naukowców osiągających ponadprzeciętne wyniki w nauce matematyki.

Nabór wniosków trwa od 21 marca do 22 kwietnia 2016 r. Zgłoszenia będą ocenianie między innymi pod kątem przejrzystości kryteriów i procedur, mierzalnych rezultatów programu stypendialnego oraz zakresu i rodzaju wsparcia oferowanego stypendystom.

Zasady dofinansowania programów stypendialnych „Mistrzowie matematyki”

Wniosek o dofinansowanie programu stypendialnego „Mistrzowie matematyki”

Sprawozdanie z realizacji programu stypendialnego "Mistrzowie matematyki"

 

Źródło: https://www.mbank.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx