Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Agrafka Agory 2016/2017– rusza nabór wniosków o dofinansowanie programów stypendialnych

Lokalne organizacje pozarządowe mogą uzyskać dofinansowanie programów stypendialnych skierowanych do studentów.

„Agrafka Agory” to partnerski Program Fundacji Agory i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. W ramach dziesięciu edycji Programu do tej pory przyznano ponad 130 dotacji na realizację lokalnych programów stypendialnych, na łączną kwotę ponad miliona złotych. Główne cele Programu to wyrównywanie szans edukacyjnych oraz motywowanie studentów do dalszego rozwoju i pracy, a także popularyzacja idei stypendiów edukacyjnych w Polsce.

O dofinansowanie lokalnych konkursów stypendialnych skierowanych do studentów mogą się ubiegać lokalne organizacje pozarządowe, które zgodnie ze swoim statutem mogą prowadzić programy stypendialne. Preferowane są organizacje mające siedzibę na terenie wsi i miast do około 100 tys. mieszkańców. Minimalna dotacja jaką można otrzymać w ramach Programu „Agrafka Agory" wynosi 6840,00 zł, a maksymalna - 13680,00 zł.

Więcej informacji znajduje się w Regulaminie Programu „Agrafka Agory”.

Zgłoszenia można nadsyłać do 31 marca 2016 r.
na adres:
Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce
ul. Marszałkowska 6/6, 00-590 Warszawa

Oraz wersję elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje można także uzyskać pod numerem telefonu: 22 622 01 22 wew.16
Dokumenty aplikacyjne:

Regulamin

Wniosek

Źródło: http://www.filantropia.org.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx